„Mâine, poimâine va găti dezbrăcată de tot. Măcar să nu se filmeze când este în așa zise ținute.” Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat

„Mâine, poimâine va găti dezbrăcată de tot. Măcar să nu se filmeze când este în așa zise ținute.” Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat
„Mâine, poimâine va găti dezbrăcată de tot. Măcar să nu se filmeze când este în așa zise ținute.” Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat

Gabriela Cristea a fost aspru criticată de urmăritorii săi în mediul online, după ce s-a filmat într-o ținută neadecvată.

Gabriela Cristea este una dintre cele mai cunoscute vedete de televiziune de la noi din țară, care de-a lungul timpului și-a format o comunitate de oameni care o susțin și o apreciază. Cu toate acestea, de fiecare dată când face un gest greșit, internauții nu stau pe gânduri și o taxează imediat pe vedetă. Acest lucru s-a întâmplat și de data aceasta, când soția lui Tavi Clonda a apărut într-o ținută neobișnuită pe internet.

Gabriela Cristea a apărut în prosop în fața camerelor de filmat

Citește și: „Nu mai știam că să facem! Ce mă fac?” Gabriela Cristea, apel disperat pe rețelele de socializare! Ce s-a întâmplat cu vedeta, la câteva zile după ce s-a întors din vacanță

Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat
Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat[Sursa foto: Facebook]

Gabriela Cristea este foarte pasionată de bucătărie.

Vedeta gătește destul de des pentru soțul și fetițele sale, iar câteodată filmează întreg procesul și îl postează pe paginile de socializare, acolo unde a adunat o comunitatea numeroasă de persoane care îi vizionează activitatea.

De data aceasta, Gabriela Cristea a apărut în bucătărie în prosop, gestul său stârnind numeroase reacții în mediul online.

Astfel, deși era în confortul propriei sale locuințe, vedeta a fost aspru criticată de către internauți pentru felul în care a apărut în fața camerelor de filmat.

Pe lângă faptul că ținuta sa nu era potrivită pentru mediul online, Gabriela a fost acuzată că nu respectă regulile esențiale de igienă în bucătărie.

„Doamne, să apari în live, cu un prosop pe tine!! Ferească Dumnezeu”/ „Ar fi fost mai ok dacă aveai o altfel de ținută!”/ Doamne cine ar zice că tu ești un om de televiziune”/ Doamne ferește... Așa ai ajuns în bucătărie în prosop de baie, fără cuvinte”/ „Mai acum câte zile a gătit în costum de baie, acum învelită în prosop de baie, mâine, poimâine va găti

în costumul Evei, adică dezbrăcată de tot”/ „Ar trebui să-și dea seama că nu este tot mai ok așa în Bucătărie cu toate că e la ea, măcar să nu se filmeze când este în așa zise ținute”/ „Doamnă, la valoarea dumitale, totuși ar trebui să pui o haină pe corp nu să umbli cu un prosop.... Totuși nu-i igienic și nu-i frumos”, au fost doar câteva dintre zecile de comentarii primite de Gabriela Cristea. 

Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat
Gabriela Cristea, criticată dur în mediul online! Cum a apărut vedeta în fața camerelor de filmat[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

„Nu vor avea baie, nu știm cum va fi cu căldura. Nu mă simt bine să știu că propriul meu copil merge la școală într-un container” Oana Roman, decizie radicală în privința educației fiicei sale!

Ce meserie ți se potrivește în funcție de luna în care te-ai născut

Ultimele cuvinte ale kinetoterapeutului Alin Neacșu. Mesajul din biletul de adio găsit în cabinetul său din Pitești

NOI INFORMAȚII despre cazul surorilor care s-au aruncat de la etajul nouă. Martorul care a asistat la ultimele momente: "Una dintre ele părea hotărâtă să sară, iar celelalte două încercau să o salveze. Înainte să pot suna după ajutor, toate trei au..."

Laura Andreșan, invitata ediției de sâmbătă a emisiunii „În oglindă”, de la 22:00, la Kanal D2 „În copilărie, eu am trecut printr-o traumă groaznică”

De la necruțătorul Vlad Țepeș la delincventul convertit în mentor, din “O nouă șansă”

VIDEO Cauza accidentului de la Lugojel. Un suporter a dezvăluit ce s-a întâmplat, de fapt, înainte ca microbuzul să intre în TIR: "S-a blocat volanul în depășire"


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies