Lucreția a răbufnit la Tempting Fortune România! “Ea se crede într-un restaurant?”

Lucreția a răbufnit la Tempting Fortune România! “Ea se crede într-un restaurant?”

Cine a picat testul tentației la ultima ediție a show-ului de la Kanal D?

Un nou traseu străbătut, o provocare chiar de dimineața a fost picată de către o concurentă. Spiritele au început să se încingă, atunci când a mai fost cheltuită o sumă de bani. Câteva boluri cu fructe proaspete și granola, frumos așezate i-au întâmpinat pe cei 12 concurenți.

Cine a cedat tentației la Tempting Fortune România?

Citește și: Concurenţilor de la “Tempting Fortune România” nu le mai ies calculele; cine a cedat tentaţiei secrete? 5.600 de Euro au cheltuit in doar 3 zile de competiție

Citește și: VIDEO Ce a determinat-o pe Gabriela Cristea să aibă mai multe surse de venit în familie? Fosta prezentatoare TV a spus totul, în exclusivitate! "În perioada pandemiei, am avut o perioadă în care am dus-o foarte rău."

Concurenți: Vai de mine, nu cred! Nu credeam că e tentație aici! Dar voi simțiți cum miroase? Dar ce-i acolo? Nu cred! Mamă, ăsta era micul dejun perfect! Ăsta-i pentru fete!

Adina: Mamă cereale, fructe adică dulce, nu știu dacă pot să rezist!

Jean: Competitori, soarele abia răsărit și o nouă filă de poveste din aventura voastră este pe care să se scrie așa că trebuie să vă începeți ziua în forță, cu nutrienții necesari pentru a face față traseului dificil care vă așteaptă azi la Tempting Fortune România. Un bol cu cereale, fructe și iaurt va fi ideal pentru a vă da energie și a simți din nou dorința de competiție, de câștig. Și nu, bolul cu cereale nu este doar în imaginația voastră, este chiar în fața voastră și vă puteți delecta cu el. Cine va decide să plătească pentru această tentație va primi un bol cu fructe cereale și iaurt. Descoperiți costul acestei tentații pe tabletă.

Notă, tentațiile sunt individuale și nu pot fi împărțite.

Prețul tentației a fost de 250 de euro.

Lucreția a răbufnit la Tempting Fortune România! “Ea se crede într-un restaurant?” [Sursa foto: Captură KANAL D]

Adina: Dulciurile şi fructele sunt preferatele mele şi când le văd pur şi simplu nu mă pot controla. 

Tavi Clonda: Nu vă mai zgârciţi, luaţi! Fetele, luaţi un bol, hai! Gata, Adina deja mănâncă!

Adina: Oricât ar costa și dacă am bani mai ales dacă știu că am bani, dar nu mă interesează trebuie să-l iau.

Iasmin: Adina e și sătulă și spălată, și miroase ok. Adina e ca la all-inclusive aici. E ca la ultra all-inclusive si pleacă tot cu banii pe care ii luam si noi acasă.

Citește și: Schimbare pentru șoferii care folosesc Waze. Alertele și filtrele de poliție ar putea dispărea din aplicație- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

Lucreția: Adina de fiecare data, meniul zilei pe care îl avem cu Adina, deja ne-a dat la temelie. Ea se crede într-un restaurant? Ce zice? Deschidem meniul, avem ciorbă, avem felul 2, plus desert. Deci noi stăm în ploaie dormim în ploaie, ea vine, mănâncă, se spală și face dușuri. Ia toate tentațiile. Unde ajungem cu ea? Nu înțeleg! Efectiv Adina ne lasă fără bani. Trebuie să port o discuție. Eu nu mai suport!

Tavi Clonda: Haideți! Azi trece de 6.500.

Flavius: Adina vrea să ne testeze prin cât mai multe tentații, să vedem un pic când se rupe lanțul. Hai că dacă facem iarăși calculele, ne apuca amețeala.

Adina a preferat să se lase din nou prada unei tentații și să își reîmprospăteze puterile, în timp ce colegii o priveau sceptici cum savurează dulcele achiziționat.

Lucreția a răbufnit la Tempting Fortune România! “Ea se crede într-un restaurant?” [Sursa foto: Captură KANAL D]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce cadou le-a oferit Tavi Clonda fiicelor, înainte să plece de acasă la filmări. “Vă dau ceva să țineți minte că sunt mereu cu voi și să purtați.”

ULTIMA ORĂ în TV! Unde revine Măruță

„Am intrat în metastază” Alina Pușcău, anunț cutremurător înainte să intre în operație! Vedeta a transmis un mesaj emoționant fanilor

Victimele accidentului rutier de la Strășeni, MĂRTURII SFÂȘIETOARE despre momentul impactului. Au crezut că NU mai scapă cu viață: "Îi mulțumesc lui Dumnezeu că am supraviețuit. Am văzut..."

VIDEO Un gest aparent romantic a stârnit indignare și a declanșat o anchetă penală pe Transfăgărășan

Valentin și Daniela, în lacrimi! Andreea Mantea face anunțul: „A sosit momentul...”. Aflați ce se întâmplă cu concurenții în gala din „Casa iubirii” de duminică, 9 august, de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro