Lidia Buble a făcut un apel către fanii ei. Iată ce a pățit artista în timp ce mergea pe stradă.
Mereu cu zâmbetul pe buze, Lidia Buble aduce bucurie fanilor atunci când este pe scenă și păstrează o legătură strânsă cu toți cei care o urmăresc pe rețelele de socializare. Aceasta este mereu sinceră față de ei și povestește o mulțime de lucruri din viața sa chiar și dincolo de lumina reflectoarelor.
Lidia Buble a postat recent un mesaj pe rețelele de socializare prin care a venit cu o rugăminte în fața fanilor spunând că nu își mai dorește să fie urmărită. „Prietenii mei frumoși de aici, de pe Instagram și pe unde vă mai aflați, vreau să las acest mesaj aici pentru că este a nu știu câta oară când mi se întâmplă ce urmează să zic acum și nu suport, îmi dă o stare de nervi și de anxietate la cote maxime.
Dacă vi se întâmplă să mă mai vedeți prin mall sau prin oraș, nu mă mai urmăriți, vă implor, pentru că nu suport să simt că sunt urmărită, să văd că sunt urmărită. Eu sunt genul de artist pe care dacă îl abordezi și toți cei care m-au întâlnit prin anumite locuri, știu că dacă mă abordezi și îmi ceri poze, fac poze. Dacă vrei să vorbesc cu tine, vorbesc cu tine.
Dar nu mă urmăriți”, a spus artista pe InstaStory. Totul a început de la o întâmplare, când aceasta a fost urmărită de trei persoane, iar neliniștea s-a instalat în momentul în care nu știa cu ce gânduri au făcut asta. „Astăzi trei persoane au făcut lucrurile astea și efectiv mi s-a stricat toată ziua. În primul rând că nu știu cu ce gânduri sunt urmărită, nu știu dacă mă urmăriți doar pentru că sunteți fericiți că mă vedeți sau se întâmplă să fie și oameni care nu mă plac și au de gând să facă ceva. Dar este un sentiment pe care îl urăsc din suflet să știu că sunt urmărită”, a mai susținut artista.