„L-a pierdut aseară.” Mariana Ionescu Căpitănescu le-a cerut ajutorul fanilor, pe rețelele de socializare. Ce anunț a făcut interpreta de muzică populară

„L-a pierdut aseară.” Mariana Ionescu Căpitănescu le-a cerut ajutorul fanilor, pe rețelele de socializare. Ce anunț a făcut interpreta de muzică populară
„L-a pierdut aseară.” Mariana Ionescu Căpitănescu le-a cerut ajutorul fanilor, pe rețelele de socializare. Ce anunț a făcut interpreta de muzică populară

Lunile trecute, Mariana Ionescu Căpitănescu a făcut un anunț semnificativ online referitor la soțul ei.

În timpul unui eveniment la care artista a cântat acum ceva timp, soțul său a suferit o situație neașteptată, pierzându-și portofelul cu acte în localitatea Iancu Jianu, județul Olt.

Citește și: „Merg la un eveniment frumos și cred că vă voi transmite câteva imagini de acolo.” Unde au fost prezente Marcela Fota și Mariana Ionescu Căpitănescu în urmă cu o seară

Mariana Căpitănescu le-a cerut ajutorul fanilor, după ce a pierdut un lucru valoros

Artista a sperat  că va reuși să găsească portofelul soțului ei, deoarece acesta conține toate actele sale vitale. În apelul către fani, i-a îndemnat să o anunțe imediat ce află informații sau recuperează portofelul, întrucât actele sunt în numele lui Dan Căpitănescu.

„Anunț! Soțul meu, Dan Căpitănescu, și-a pierdut portofelul cu documente la evenimentul de la Iancu Juanu, jud.

Olt de aseară. Dacă le găsește cineva, îl rog să mă contacteze. Mulțumesc!”, a fost mesajul pe care Mariana Ionescu Căpitănescu l-a scris în mediul online.

Datorită meseriei de artist, cei doi au avut ocazia să se cunoască în cadrul unui eveniment. Bărbatul s-a îndrăgostit pe loc, dar Mariana Ionescu Căpitănescu a avut nevoie de mai mult timp până a ajuns să îl iubească.

Cu toate acestea, relația celor doi este foarte stabilă chiar și în momentul actual și se bucură din plin de copilașii lor și de toate evenimentele fericite care au loc.

Cum s-au cunoscut cei doi

Mariana Ionescu Căpitănescu și soțul ei s-au cunoscut prin prisma meseriei artistei, la un eveniment. Pentru bărbat, a fost dragoste la prima vedere, însă nu același lucru se poate spune despre artistă.

Oricum ar fi fost, cert este că cei doi au o relație foarte frumoasă chiar și în prezent, în care se bucură nespus de copiii pe care i-au adus pe lume.

„Pe soțul meu l-am cunoscut la o petrecere, eu cântam pe scenă. El s-a îndrăgostit în primul rând de cântecele mele, iar apoi și de mine. El zice că a fost dragoste la prima vedere, dar eu nu am conștientizat asta atunci.

Am aflat la ceva timp că el s-a îndrăgostit și mi-am dat seama că el este un om cu care vreau să-mi petrec viața și să am copii. El m-a luat așa, prin învăluire, nici nu am realizat unde am ajuns. Nici nu m-a cerut de soție. Noi eram deja împreună și eu îi spuneam: ‘Dar tu știi că nu m-ai cerut de soție, plănuim doar să ne căsătorim, când să facem nunta, dar nu a venit cererea din partea ta.
A fost cam hoț, dar i-a mers planul și a fost dus la bun sfârșit. Lucrurile sunt de așa natură, că merg în direcția pe care o vrei tu, ca bărbat. Dar asta a fost acum 30 de ani, acum sunt alte feluri de a cuceri o femeie. Așa cum am procedat noi, probabil sunt variante învechite”, a
declarat Mariana Ionescu Căpitănescu, conform Fanatik.

Ce a declarat artista despre momentele dificile din viața ei

Mariana Ionescu Căpitănescu a subliniat că momentele cele mai dificile în viața ei au fost legate de pierderea unor persoane dragi. În prezent, se pregătește pentru cea mai dificilă despărțire, cea de la părinți, cu convingerea că sufletele lor se vor reîntâlni în viitor. A trecut prin suferința pierderii unui frate, a unui cumnat și a unui copil mic, simțind că aceste pierderi sunt rezultatul unor greșeli pe care le-a făcut și că aceasta poate fi o formă de pedeapsă.

Citește și: Un artist neașteptat își face apariția la Revelionul „Casa iubirii”! Fetele sunt în extaz! Aflați despre cine este vorba în ediția de miercuri, 31 decembrie, de la orele 10:00 și 16:30, la Kanal D- kanald.ro

Citește și: Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani- stirilekanald.ro

„Unele dintre cele mai grele momente au fost când am pierdut oameni. Acum mă pregătesc pentru părinți, e despărțirea cea mai grea. Eu am considerat că sufletul este plecat și într-o zi poate ne vom întâlni. Am pierdut un frate, un cumnat și un copilaș. Pe moment consideri că ai fost pedepsit, că ai făcut lucruri pe care nu trebuia să le faci și ai fost pedepsit în acest fel să suferi cumva”, a spus Mariana Ionescu Căpitănescu, în cadrul podcast-ului „Dincolo de cântec”.

Citește și: ”Ce bucurie.” Relația Marcelei Fota cu rudele sale, de când este împreună cu un tânăr de 23 de ani

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

”Soarele meu!” Cu cine și-a petrecut Paștele Marcela Fota? Cântăreața a postat fotografii impresionante în costum de baie, dintr-o locație exotică

Testul care îți spune cum va fi începutul tău de an! Răspunde aici!

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

BREAKING! Campion mondial la box, ranit intr-un grav accident de masina. Alte doua persoane au murit

Ce propunere a primit Tanti Vasilica? Aceasta nu vrea să audă de mersul la cămin, după cele întâmplate în ultima vreme la noi în țară! "Nu are omul interes să facă, că ia bani după urma noastră!"

Ahmed îi adresează o întrebare grea Veronicăi: „Preferi să pleci cu mine sau să câștigi?”. Aflați răspunsul concurentei în ediția de luni, 29 decembrie, din „Casa iubirii”, de la 10:00 și 16:30, la Kanal D

„Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies