Jador, despre relația pe care o are cu Georgiana și cu Ella: „Sunt două fete pe care le plac...”

Jador, despre relația pe care o are cu Georgiana și cu Ella: „Sunt două fete pe care le plac...”
Jador, despre relația pe care o are cu Georgiana și cu Ella: „Sunt două fete pe care le plac...”

Pe cine a chemat Jador la hotel și ce relație are în acest moment cu Ella. Dezvăluirile sale i-au uimit pe toți foștii săi colegi de competiție.

Mariana de la Puterea dragostei a făcut o dezvăluire șocantă despre una dintre colegele sale din emisiune. Concurenta susține că are informații despre colega sa, Berna. Mariana știe că Jador a chemat-o la hotel.

„Mi-a dat camera, m-a chemat la hotel. Nu am vrut să vin. Asta a fost acum două-trei luni”, a dezvăluit Berna.

Jador a fost contactat în gală pentru a spune ce s-a întâmplat cu Berna.

De la acest subiect și până la alte dezvăluiri incendiare nu a mai fost decât un pas. Fostul concurent a fost întrebat ce relație a avut cu fiecare concurentă în parte:

Citeste si: Andra Volos și Bogdan Mocanu au fugit de teama coronavirusului! Unde au ajuns

„Aceste subiecte nu se aduc în discuție, chiar dacă s-au întâmplat sau nu s-au întâmplat.

De ce ar aduce Berna asta în discuție? Foarte bine, înseamnă că așa e adevărat. Nu am avut nicio treabă cu Ligi. Ce treabă am eu cu Ligi, un pupic, nimic altceva. Când am fost în club, m-a lăsat pentru Phillip. Nu mă bag, este relația lor, ce au de făcut, doamna Andreea. Nu i-am dat mesaje ei, nici ea mie. Dar ce treabă am eu cu Pirui? Nu pot să vorbesc despre chestii din astea.
Cu Andreea Pirui a fost cel mai puțin. Deși mi-a fost așa simpatică, acum nu mai are cum să îmi fie, pentru că este iubita lui Marius”, a dezvăluit artistul.

Jador a fost întrebat dacă în concurs mai este vreo fată interesată de el.

Citeste si: Bianca de la Puterea dragostei, la un pas de moarte: „Mulțumesc lui Dumnezeu”

De ce a mers Jador la un eveniment cu Georgiana

Jador și Georgiana
Jador și Georgiana

„Au fost câteva fete care mi-au dat mesaje. Despre Ella, știți cu toții că mă place. Măi, a înnebunit Mariana. Mariana, faci prea multe materiale, măi fată. Să vă spun sincer, da? M-am văzut cu Ella, de câteva ori. Nu avem o relație. Avem o relație bazată pe beneficii, nu materiale. Nu vreau să răspund dacă ne iubim.

Ținem unul la altul”, a mai spus Jador.

„De ce ai fost la botez cu Georgiana și nu cu Ella?”, l-a întrebat Andreea Mantea.

 

„Am ales să mă duc cu una dintre ele. Nu există amanta și soția, există două fete pe care le plac”, a dezvăluit Jador.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Bianca de la Puterea dragostei, la un pas de moarte: „Mulțumesc lui Dumnezeu”

Cum arăta Alexandra Căpitănescu înainte de celebritate. Este de nerecunoscut în prima sa apariție la TV

1 iunie vine cu modificări la plata concediilor medicale! Categoriile care vor fi plătite și în prima zi

BREAKING: Directorul TRM, Vlad Țurcanu, DEMISIONEAZĂ ÎN PLIN SCANDAL Eurovison 2026: "Am evitat să dau indicații juriului, membrilor juriului, iar ceea ce s-a întâmplat..."

Momente dificile pentru Theo Rose! Artista este în doliu, după ce a pierdut o persoană dragă din familie: „N-a lipsit de la niciunul dintre momentele importante din viața mea”

Horoscop pentru ziua de sâmbătă, 16 mai 2026: Semnul zodiacal care își găsește în sfârșit jumătatea

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro