Irinel Columbeanu a scăpat de datoriile de la azil. Fiica lui, Irina, i-a plătit toate restanțele: “Ea a venit aproape zilnic, aici, la azil.”

Irinel Columbeanu a scăpat de datoriile de la azil. Fiica lui, Irina, i-a plătit toate restanțele: “Ea a venit aproape zilnic, aici, la azil.”

Irina Columbeanu a venit în țară și a trecut pe la tatăl ei, înainte să înceapă un nou capitol pentru ea, plecarea la facultate.

Irinel Columbeanu, cândva milionar, a ajuns acum să trăiască într-un azil, acolo unde a stat și tatăl său în trecut. Situația financiară a fostului milionar de la Izvorani nu mai este una deloc bună, iar pensia pe care o are cu greu acoperă din datorii, fiind ajutat și de patronul azilului.

Irina i-a plătit datoriile tatălui său

Citește și: Irinel Columbeanu a reluat legătura cu apropiații. Motivul pentru care nu și-a folosit până acum telefonul mobil: “Îl am de când mă ocupam cu telefoanele.”

Irinel și Irina Columbeanu [Sursa foto: Captură Video]

Citește și: Irinel Columbeanu s-a gândit deja la locul de veci. Ce planuri are pentru când nu va mai fi în viață: „Dacă așa mă roagă oamenii, le respect această ultimă dorință.”

De curând, fiica lui, Irina, a venit în țară și l-a vizitat și pe tatăl ei, amintindu-și de momentele frumoase petrecute împreună și de toate lucrurile pe care le-a învățat de la el. Pentru tot ce i-a oferit până acum, Irina a mărturisit, în cadrul unui interviu, că acum e rândul ei și se simte datoare să își ajute părintele. A crescut-o mai mult singur, iar acum tot binele făcut se întoarce pentru el și Irinuca nu a uitat pe cine a lăsat în țară. Conform informațiilor publicate de Click, patronul azilului a vorbit despre vizita Irinei în România și a spus că aceasta i-a acoperit din datoriile de la azil și i-a promis că îi va mai trimite din banii pe care ea îi va câștiga. „Irinel este mult mai vesel, are o stare de spirit bună, după vizita fiicei lui, Irinuca, în România. Ea a venit aproape zilnic, aici, la azil, au stat mult de vorbă, au o relație strânsă.

De altfel, el a crescut-o singur, după plecarea Monicăi Gabor în America. A investit în educația ei, la școli cu taxă, a avut mare grijă de ea, să nu-i lipsească nimic. Iar acum, la greu, Irinuca îi întoarce binele. I-a mai acoperit din restanțele la azil, îi va mai trimite bani și din America, din banii câștigați de ea.”, a spus patronul azilului pentru sursa citată. În prezent, pensia lui Irinel Columbeanu este de 2.000 de lei, sumă ce nu îi acoperă nici un sfert din taxele care trebuie achitate la azilul unde stă, însă proprietarul i-a permis să locuiască acolo. În momentul în care Irinuca s-a văzut cu tatăl ei, cei doi au făcut și o plimbare cu barca, de dragul momentelor din trecut.

Citește și: Prognoza meteo pentru joi, 11 decembrie 2025: Meteorologii ANM anunță ceață în mai multe zone din țară și ploi. Cum va fi vremea în Capitală- kanald.ro

Citește și: VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii- stirilekanald.ro

Irinel și Irina Columbeanu [Sursa foto: Captură Video]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Irina și tatăl său, Irinel Columbeanu, au ieșit la restaurant! Ce feluri de mâncare au servit cei doi? "A venit caracatița, este preferata noastră!"

Fosta iubită a lui Liviu Dragnea, din nou în vizorul presei! Ce a făcut Irina Tănase...

Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”

Veronica se pregătește pentru una dintre cele mai mari schimbări din viața sa. CE SE VA ÎNTÂMPLA cu parcursul ei în emisiune: "Dacă ați ști cât de greu și cât de...". MESAJUL concurentei din Casa Iubirii stârnește reacții: "O să aleg cu grijă"

Europa este implicată în mari probleme financiare? Ce a avut de spus Monica Tatoiu, cu privire la acest subiect: "Se spune că se împlinesc dorințele!"

Dorobanțu o invită pe Veronica în camera roșie, iar Ahmed fierbe de gelozie! Incredibil ce se va întâmpla în ediția de joi, 11 decembrie, din „Casa iubirii”, de la 10:00 și 16:30, la Kanal D

Breaking news pentru românii cu probleme de sănătate!