Ingerii de la “Victoria’s Secret” au facut senzatie la Londra! A fost cea mai spectaculoasa si cea mai scumpa prezentare de lenjerii intime din lume!

Ingerii de la “Victoria’s Secret” au facut senzatie la Londra! A fost cea mai spectaculoasa si cea mai scumpa prezentare de lenjerii intime din lume!
Ingerii de la “Victoria’s Secret” au facut senzatie la Londra! A fost cea mai spectaculoasa si cea mai scumpa prezentare de lenjerii intime din lume!

Sutienul purtat de Adriana Lima costa 2 milioane de dolari!

Cea mai asteptata prezentare de lenjerii intime a anului a avut loc, aseara, la Londra, unde frumoasele de la “Victoria’s Secret” au defilat purtand piese batute in diamante, rubine si safire.

Ca in fiecare an, show-ul a fost peste asteptari atat la capitolul fete frumoase, cat si la cel al lenjeriilor intime prezentate care s-au dovedit a fi adevarate comori pentru ca au fost batute in pietre pretioase, in diamante, rubine si safire.

Brazilience Adriana Lima, cea in albastru, si Alessandra Ambrosio, in rosu, au prezentat publicului piesele de rezistenta ale serii. Mai exact, doua sutiene batute cu 16.000 de diamante, rubine si safire, articole care au fost create de una dintre cele mai mari case de bijuterii din lume, pretul unui singur sutien ajungand sa coste nici mai mult nici mai putin de 2 milioane de dolari.

Probabil, din acest motiv organizatorii au declarat ca prezentarea de la Londra a fost cel mai scump show realizat vreodata de casa de moda Victoria's Secret.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Mihai Trăistariu, despre cum a ajuns în centrul unui conflict cu Maria Ciobanu. De la ce a pornit, de fapt, totul: “S-a vândut foarte bine.”

Fiica lui Ilie Năstase a atras toate privirile la cea mai recentă apariție. Alessia s-a transformat într-o tânără superbă și și-a lansat propria afacere

Scena sfâșietoare cu soția polițistului din Piatra Neamț, ucis de propriul fiu. S-a așezat pe jos, la căpătâiul lui, împietrită de durere

ÎNCĂ UN NUME IMPORTANT AL SCENEI a plecat dintre noi. După ani în care a oferit emoție, inspirație și momente de neuitat, Gheorghe Galetin a murit, iar ANUNȚUL DECESULUI aduce lacrimi în ochii celor care l-au admirat: "A iubit muzica cu toată ființa lui"

Valentin Sanfira și-a deschis sufletul în fața fanilor. Artistul a transmis un mesaj emoționant: „Sufletul omului trece prin multe...”

AVERTISMENT de la ANM! Vine codul GALBEN în România... Vezi mai mult

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro