Imagini în exclusivitate! Ce făceau Războinicii pe plajă în primele zile din competiție

Imagini în exclusivitate! Ce făceau Războinicii pe plajă în primele zile din competiție
Imagini în exclusivitate! Ce făceau Războinicii pe plajă în primele zile din competiție

Ce făceau, de fapt, Războinicii în primele zile din junglă?

Proaspăt reveniți în țară, foștii albaștri au postat imagini inedite pe rețelele de socializare din primele zile în competiția „Survivor România 2021”, imagini care nu au apărut la TV. În fotografii vedem ce făceau concurenții în primele lor zile din junglă. 

Imagini inedite din culisele competiției „Survivor România 2021”

După trăirile intense de care au avut parte concurenții în Marea Finală Survivor România 2021, concurenții au revenit acasă unde au postat, nostalgici, fotografii nevăzute și speciale din culisele emisiunii. În poze se poate observa ce făceau concurenții la începuturile lor în drumul competiției „Survivor România 2021”.

Citeste si: Ce spune Alin Sălăjean de la Survivor România 2021 după ce Albert Oprea și Simona Hapciuc s-au fotografiat împreună

Roxana Ghiță a fost cea care a publicat pe contul personal de Instagram fotografii din culisele „Survivor România 2021”.

În fotografii, Războinicii păreau să se distreze pe plaja din Republica Dominicană, energie pe care au menținut-o și când au ajuns acasă. Concurenții se bucurau de clipă și trăiau momente fericite fără să se gândească la greul care îi va aștepta în competiție. 

Citeste si: Logodnicul Elenei Marin, dezvăluiri din intimitate: ”Eram pregătit să dorm pe parchet”

 

Întrebările și răutățile din partea internauților nu au întârziat să apară. Roxana Ghiță a fost întrebată cum a reușit să facă fotografii, în condițiile în care concurenții nu aveau voie să aibă telefoane pe parcursul concursului. Roxana Ghiță s-a pus pe poziții și a dat explicații publicului pentru a nu crea neînțelegeri mai mari decât cele care deja există. Roxana a vorbit despre acest subiect și a dat mai multe explicații celor care aveau întrebări pentru ea prin intermediul story-urilor pe Instagram.

”Pentru cine nu înțelege cum au fost făcute pozele ”din spatele camerelor” pe care le-am postat. Nu am avut telefoane, doar că aveam cameră de filmat de la producție, aveam cameraman care ne filma 24/7, și l-am rugat să ne facă niște poze pe care nu ni le-au arătat până când nu s-a terminat toată competiția” , a lămurit Roxana Ghiță.

Sursă foto: Instagram 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Oamenii potriviți la momentul potrivit – de ce relațiile puternice îți pot schimba viața

Perioade benefice pentru tine, în 2026, în funcție de zodie!

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

BREAKING! Campion mondial la box, ranit intr-un grav accident de masina. Alte doua persoane au murit

Investiții pe înțelesul femeilor – cum faci banii să muncească pentru tine, nu invers

Andreea Mantea anunță numele primului finalist din „Casa iubirii”! Aflați cine va intra în marea finală în ediția de duminică, 28 decembrie, difuzată de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

„Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies