Globurile de aur 2018. Motivul pentru care toate vedetele au ales sa poarte tinute negre

Globurile de aur 2018. Motivul pentru care toate vedetele au ales sa poarte tinute negre

Duminica seara, Globurile de Aur, primul eveniment al anului care aduna elita cinematografiei romanesti, s-a petrecut intr-un decor ceva mai lipsit de culoare.

Premergator al premiilor Oscar, dar si un eveniment care atrage prin rochiile sofisticate alese de frumoasele actrite, anul acesta Globurile de Aur a strans la  un loc actori, actrite, oameni de televiziune si cantareti in acelasi "ambalaj". Mai exact, vedetele prezente pe covorul rosu au purtat tinute negre, in semn de solidaritate cu miscarea #metoo.

Miscarea #metoo  a pornit din SUA, odata cu scandalul declansat de acuzatiile de agresiune sexuale aduse producatorului Harvey Weinstein.

Odata cu aceasta marturisire, tot mai multe femei din intreaga lume au decis sa se confeseze si sa isi faca povestea publica.
Desi au purtat tinute negre, frumoase actrite nu au renuntat la detaliile sexy precum decolteele adanci sau picioarele expuse.

Sursa: WOWBiz.ro



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce porți de Revelion? Cristina Mihaela îți dă sfaturi pentru ținuta perfectă pentru Noaptea dintre Ani!

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Artistul a vorbit despre problemele cu care se confruntă

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro