Dorobanțu i-a făcut o surpriză unui fan. Este vorba despre un bărbat de 86 de ani, bolnav.
Dorobanțu și Naomi păstrează legătura cu întreaga comunitate, fiind extrem de apreciați pentru sinceritatea și autenticitatea lor. Chiar dacă au părăsit Casa Iubirii, oamenii îi urmăresc cu drag.
Ce surprinză i-a făcut Dorobanțu unui fan
Tânărul a realizat un videoclip pe Tik-Tok în care a menționat că a primit un mesaj de la o fată în care i-a spus că bunicul ei este fanul lui și al iubitei sale.
Dorobanțu: O fată mi-a scris pe Instagram că bunicul ei este foarte mare fan Dorobanțu și Naomi și astăzi am venit până aici să îl cunoaștem, doar că, din păcate, este în metastază și are 86 de ani. Am venit să-i fac o bucurie și vreau să-i vedem reacția.
Bunicul urmăritoarei: Stau pe buncă.
Dorobanțu: Mi-a scris nepoata dumneavoastră că mă urmăriți pe Tik-Tok, la Casa Iubirii, și am zis să vă cunosc.
Bunicul urmăritoarei: E Dorobanțu. (n.r. l-a îmbrățișat)
Dorobanțu: Ce faceți, sunteți bine?
Bunicul urmăritoarei: Sunt bolnav, om bătrân de 86 de ani.
Dorobanțu: Mulțumim și îmi pare rău că nu a putut să vină și Naomi.
Bunicul urmăritoarei: Pe ea aș fi vrut să o văd. Îmi place fata enorm, și de tine. Ai făcut tu niște prostii pe acolo.
Dorobanțu: Am făcut. Promit să o aduc și pe Naomi. Acum se uită zeci de mii de oameni la dumneavoastră. Eu vreau să îmi spuneți așa: care e cel mai mare regret din viața dumneavoastră?
Bunicul urmăritoarei: Regretul meu? Că nu am stat mai aproape de familie.
Dorobanțu: Cel mai mare regret e că nu ați stat mai aproape de părinți și de familie și dacă ar fi să le dați un sfat tinerilor, care ar fi acela?
Bunicul urmăritoarei: Să fie aproape de părinți, să aibă grijă de ei.
Dorobanțu: Eu mă bucur că v-am cunoscut și că ne-am întâlnit.