Georgiana Lobonț vorbește despre cadourile de sărbători în viața copiilor ei. Artista a spus și cine se află în spatele scenei de fiecare dată pentru ea. „Prezența noastră contează mult mai mult.”

Georgiana Lobonț vorbește despre cadourile de sărbători în viața copiilor ei. Artista a spus și cine se află în spatele scenei de fiecare dată pentru ea. „Prezența noastră contează mult mai mult.”

Satena a vorbit despre toată munca din spatele scenei și cine este persoana alături de ea întotdeauna.

Georgiana Lobonț este fericită și împlinită, atât pe scenă, cât și în viața de familie, iar aceasta a povestit, în cadrul unui interviu, despre perioada sărbătorilor de iarnă și dacă cei mici sunt încântați de jucării și cadouri.  „Nu au treabă cu cadourile. Anul trecut am vrut să fac treaba asta, am vrut să compensez faptul că am lipsit de acasă și le-am cumpărat din America niște jucării pe care noi nu le-am văzut aici, în România, nici online, nici fizic. Le-am luat de-acolo și au venit niște cutii uriașe la ei acasă, cu jucării. Niște cuburi supradimensionate. Într-adevăr, se joacă în fiecare zi cu ele, le plac foarte tare, dar dorul de mami și de tati și prezența noastră contează mult mai mult.”,

a spus Georgiana Lobonț.

Cine este cel care se ocupă de toate contractele Georgianei Lobonț?

Citește și: VIDEO Ce cadouri și-au făcut Georgiana Lobonț și soțul ei, în prima zi de Moș Nicolae, în calitate de cuplu? "Un brad mare, de 3 metri, deci… nu orice fel de brad, pe care îl avem și în ziua de astăzi!"

Georgiana Lobonț și Rareș [Sursa foto: Facebook]

Citește și: Georgiana Lobonț, destăinuiri despre mama ei. Care este relația dintre cele două? „Și acum, mare, pe mine mă ceartă dacă nu fac ceva bine”

Când vine vorba despre cariera artistică, mărturisește că soțul ei se ocupă de absolut tot ce ține de spatele scenei, de contracte, melodii, cântări, firme, iar până să-i devină el partener de viață și de afaceri, tatăl său era cel care se ocupa de toate

aceste aspecte.  „Mergem peste tot împreună și înainte să fie el soțul meu și să se ocupe de mine, a fost tatăl meu, mie mi-a fost impresar înainte de Rareș. S-a ocupat de mine, mergea la evenimente, mă lua de la evenimente. Era tot timpul în preajma mea, îmi așeza microfonul, aveam negative pe vremea aceea, când eram adolescentă, el mergea cu stick-ul. El se ocupa, iar acum treaba aceasta este transmisă la Rareș. Rareș are și studii în domeniul acesta. În capul lui se sparg toate, el e cu firmele, cu actele, cu manageriatul meu, emisiuni, programări, contracte, sunt foarte multe lucruri. Pentru mine e foarte relaxant dacă stai să te gândești. Dau un interviu, mă duc și cânt, îmi fac treaba, trebuie să fiu mereu aranjată, frumoasă. Dar toate lucrurile alea serioase...La mine e din plăcere să cânți, din instinct, mă comport cu responsabilitate, dar el chiar trebuie să fie tot timpul responsabil și să aibă grijă de tot ce face.”, a mai povestit artista.

Citește și: Anunț de ultim moment despre bursele de merit ale elevilor. Care sunt condițiile de acordare și ce valoare vor avea acestea- kanald.ro

Citește și: Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”- stirilekanald.ro

Georgiana Lobonț și Rareș [Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Georgiana Lobonț, despre momentul în care a aflat de pierderea sarcinii. „Vestea am primit-o de la domnul doctor, cu copiii de față și cu bunica.”

ATENTȚIE! A apărut un nou tip de concediu, în Europa! Va ajunge, oare, și la noi?!?

Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?

Veronica face ANUNȚUL despre copil. Cu greu și-a stăpânit emoțiile când a vorbit: "Vreau să fie ceva frumos și să nu-i lipsească nimic". Susținătorii concurentei din Casa Iubirii au așteptat acest moment, iar DEZVĂLUIREA a stârnit multe reacții 

Andreea Mantea, în platoul Știrilor Kanal D, primele impresii despre concurenții sezonului 5 „Casa Iubirii”: „Concurenții sunt extraordinari de deschiși, de sinceri, de dornici să trăiască experiența asta în văzul tuturor”

Mesajul emoționant transmis de Andreea Mantea la finalul sezonului 4 „Casa iubirii”: „Mi-aș dori...”

Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat