Cum s-a descurcat Oana Roman la prima etapă de raliu pe circuit și ce anume a pus-o în dificultate? „Sunt un pilot începător. Isabela este foarte competitivă și m-a certat un pic.”

Cum s-a descurcat Oana Roman la prima etapă de raliu pe circuit și ce anume a pus-o în dificultate? „Sunt un pilot începător. Isabela este foarte competitivă și m-a certat un pic.”

Oana Roman a făcut un filmuleț pe rețelele de socializare în care a vorbit despre etapa de raliu la care a participat.

Oana Roman este mereu activă pe rețelele de socializare, acolo unde împarte de fiecare dată din activitățile pe care le desfășoară de zi cu zi. Nu ezită să le arate celorlalți exact așa cum este ea, iar atunci când are ceva de spus, abordează mereu numeroase subiecte. Toți cei care o cunosc pe Oana Roman, o știu din prisma micilor ecrane și emisiunilor televizate în care apare, dar și prin proiectele pe care le are de ani buni și prin intermediul cărora a ajuns să întâlnească foarte multe persoane.

Cum s-a descurcat Oana Roman la prima manșă de raliu pe circuit

Citește și: Ce a mărturisit Oana Roman atunci când a auzit la radio că alocațiile copiilor urmează să fie mărite? „Isabela nu beneficiază de alocație. Eu nu am avut acces niciodată.”

Oana Roman [Sursa foto: Instagram]

Citește și: Oana Roman, despre operațiunea de schimbare a hainelor de vară cu cele de iarnă. Ce a găsit în dulapuri. „Ferească Dumnezeu așa ceva. Nu e bine!”

Un aspect important pe care urmăritori nu îl știau despre vedetă este că aceasta are o pasiune pentru mașini, dar mai ales, pentru cursele de raliuri. Astfel, aceasta a făcut un filmuleț pe rețelele de socializare în care a vorbit despre faptul că este un pilot începător și a avut prima manșă a raliului pe circuit. Vremea de afară i-a cam dat bătăi de cap și nu a lăsat-o să se desfășoare așa cum și-ar fi dorit, iar un alt obstacol a fost faptul că nu cunoștea foarte bine mașina. Aceasta este la a doua etapă la care participă și recunoaște că nu a scos un timp bun, însă este fericită că ajuns să cunoască oameni extraordinari în jurul ei.

Fiica ei, o fire competitivă, a ținut să o certe pe mama sa, pentru faptul că nu a mers cu viteză.  „S-a terminat prima manșă, nu am scos un timp foarte bun pentru că este ud pe jos, nu cunosc destul de bine mașina, sunt doar la a doua etapă la care particip. Sunt un pilot începător, iar Isabela este foarte competitivă, a fost dezamăgită și m-a certat un pic pentru că am mers prea încet. Nu am mers foarte tare pentru că alunecă mașina. Până la urmă important e că particip, că sunt cu fetele astea extraordinare, că socializăm, că ne cunoaștem. Vedem la manșa a doua, poate scot un timp mai bun. Dar era clar că nu voi fi printre primele 10, nici printre primele 20 probabil, dar va fi mai bine.”, a spus Oana Roman pe rețelele de socializare.

Citește și: Horoscop duminică, 14 iunie 2026: Un semn zodiacal își dă seama că este mințit de cel mai bun prieten, iar asta îl dărâmă psihic- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Oana Roman [Sursa foto: Instagram]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Oana Roman oferă un sfat prețios despre rolul unui părinte! "Un copil nu trebuie doar să-l crești, trebuie să-l și educi."

Ce s-a întâmplat cu Kate Middleton, la ultimele apariții publice. Nu e întâmplător

Emil Gânj, condamnat definitiv la închisoare pe viață! Avocatul familiei victimei: „Despăgubirile vor fi imputate statului roman”

CE S-A ÎNTÂMPLAT cu sora adolescentei de 15 ani care a murit carbonizată în incendiu și CE A FĂCUT tatăl lor când a ajuns la LOCUL TRAGEDIEI e de-a dreptul cutremurător. Toți au rămas înmărmuriți

Atenționare de călătorie pentru românii care merg în Italia! Anunțul făcut de MAE

În această seară, secrete teribile vor fi dezvăluite în noul episod “O dragoste”, la Kanal D

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro