Cum arată Xonia după ce fața i-a fost mutilată de o boală misterioasă

Cum arată Xonia după ce fața i-a fost mutilată de o boală misterioasă
Cum arată Xonia după ce fața i-a fost mutilată de o boală misterioasă

Xonia, cântăreața recunoscută pentru frumusețea ei, a provocat, toamna trecută, un adevărat șoc în showbiz, apărând, în public, mutilată de o boală misterioasă.

„Este o problemă medicală. Sper în curând să aflu și eu despre ce e vorba. Am făcut și niște analize. Nu m-am trezit cu fața asa umflată peste noapte. E ceva care încet, încet s-a întâmplat și acum sunt și eu la fel de curioasă să aflu despre ce e vorba. Momentan n-am mai multe lucruri de spus”, a dezvăluit, la acea vreme, Xonia.

Citeste si: Xonia, Ioana Ginghina, Andreea Marin si Monica Hill, sub lupa hairstylistului Adi Constantin!

Citeste si: Secretul Xoniei! Ce face artista pentru a arata perfect! Video EXCLUSIV

Citeste si: Xonia, de nerecunoscut! Fanilor nu le vine să creadă cum arată artista acum

Mai mult, la acea vreme, Xonia nega că desele intervenții estetice de la nivelul feței ar fi motivul pentru care a apărut mutilată.

Din fericire însă, se pare că, încvet, încet, Xonia și-a revenit suficient pentru a face, din nou, senzație în showbiz-ul românesc cu formele ei, ușor exotice.

Iar din acest motiv, de curând, Xonia s-a lăsat fotografiată în ipostaze care demonstrează că nu mai este deloc afectată de boala misterioasă care i-a mutilat fața, imaginile cu frumoasa blondă fiind postate pe conturile ei de socializare și, evident, îndelung ”gustate” de fanii cântăreței.

Normal, Xonia a mizat pe formele ei de fotomodel și, purtând ținute care mai de care mai îndrăznețe, s-a lăsat fotografiată în așa fel încât lumea să nu se uite, în primul rând, dacă mai este afectatp de boala care i-a umflat fața. Dar, pare-se, pe lângă că și-a revenit suficient încât să nu mai aibă nicio urmă a bolii pe care a acuzat-o și pe care nu a destăinuit-o niciodată, exotica Xonia pare să arate mai bine ca niciodată.

 

Citește și: Un artist neașteptat își face apariția la Revelionul „Casa iubirii”! Fetele sunt în extaz! Aflați despre cine este vorba în ediția de miercuri, 31 decembrie, de la orele 10:00 și 16:30, la Kanal D- kanald.ro

Citește și: Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani- stirilekanald.ro

Xonia s-a dezbrăcat pentru Eurovision, dar fără succes

”A fost un vis de al meu de când eram mică să ajung să reprezint România în concursul Eurovision. Să știu că țara mea e mândră de mine. Am avut o pauză muzicală și m-am întors acum să vă arăt ceea ce iubesc să fac, și asta este să cânt, să fiu pe scenă, să fac show și să-mi folosesc toate calitățile la maximum.

Sper că o să vă placă ceea ce am pregătit. Am muncit din greu cu echipa pe care o voi avea  alături de mine pe scenă, dar și în backstage. Am vrut să vă arăt altceva și să vă arăt ceea ce înseamnă o poveste”, ne-a spus, în exclusivitate, anul trecut, Xonia.

Mai mult decât atât, Xonia nu a glumit deloc când a vorbit de toate calitățile ei, pentru că, fără să stea prea mult pe gânduri, a acceptat să pozeze aproape dezbrăcată, în cel mai artistic mod cu putință, punându-și astfel în valoare formele care, probabil, sunt invidiate de orice fotomodel.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce se întâmplă cu Maria Karapa? Tânăra mămică resimte tot mai greu perioada în care se află și reușește cu greu să își revină! "Trec printr-o perioadă foarte oribilă din viața mea!"

Testul care îți spune cum va fi începutul tău de an! Răspunde aici!

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

BREAKING! Campion mondial la box, ranit intr-un grav accident de masina. Alte doua persoane au murit

Cuvinte emoționante de apreciere, între Culiță Sterp și Florin Salam! Ce i-a transmis cântărețul de muzică de petrecere, sincer și din tot sufletul? "Mi se face pielea de găină!"

Ahmed îi adresează o întrebare grea Veronicăi: „Preferi să pleci cu mine sau să câștigi?”. Aflați răspunsul concurentei în ediția de luni, 29 decembrie, din „Casa iubirii”, de la 10:00 și 16:30, la Kanal D

„Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies