Zvonurile divorțului dintre Cabral și Andreea Ibacka sunt în continuare alimentate, iar fanii din spațiul public au fost foarte atenți la anumite detalii.
Cabral și Andreea Ibacka formează o poveste de iubire de 18 ani, doar că în ultimele zile mai multe zvonuri cu privire la despărțire au apărut în jurul lor. Fanii au urmărit acțiunile lor, iar de aici până la mai multe întrebări a fost doar un pas. Aceștia nu s-au mai afișat împreună în ultima perioadă, iar pe lângă asta, se pare că Andreea și-a dat jos verigheta pe care o avea pe deget.
Declarațiile Andreei Ibacka după zvonurile că ea și Cabral ar fi în prag de divorț
Citește și: Gestul care o dă de gol pe Andreea Ibacka! Cum a apărut actrița, după zvonurile legate de divorțul de Cabral
Andreea Ibacka a făcut o postare în mediul online, acolo unde a vorbit despre experiența pe care a trăit-o alături de copii. Fanii au observat imediat că prezentatorul TV lipsește. Fiind întrebată unde este el, Andreea a răspuns simplu că este la muncă, ca și cum nimic nu s-ar întâmpla între ei. “Am fost recent cu copiii și a fost o experiență pe care merită s-o recomand mai departe. După cum se vede, am plimbat alpaca în lesă, le-am hrănit cu furaje și am descoperit că sunt incredibil de blânde și curioase. Genul de animale care nu te copleșesc, dar nici nu te ignoră. Și au o eleganță ușor comică.(...) Pentru copii, experiența a fost aur: au învațăt despre un animal nou, au petrecut în aer liber, plus că și-au exersat răbdarea și empatia. Dar să ai în vedere că e nevoie de programare", a scris Andreea Ibacka în online. Și
„Am plecat de la Aqua Dome cu părere de rău, parcă mai era poftă de stat puțin la piscine, dar am plecat cu pași mari către Zell am Ziller, să mâncăm prânzul la