Cum a decurs prima întâlnire dintre noua iubită a lui Cătălin Bordea și bunica acestuia? "Mă uit așa la tine, mă uit și la salata asta boeuf. N-are maioneză!"

Cum a decurs prima întâlnire dintre noua iubită a lui Cătălin Bordea și bunica acestuia? "Mă uit așa la tine, mă uit și la salata asta boeuf. N-are maioneză!"

Cunoscutul comediant este din ce în ce mai deschis în ceea ce privește declarațiile legate de noua sa iubită.

Cătălin Bordea este unul dintre cei mai cunoscuți și apreciați comedianți, de la noi din țară. Acesta se bucură de succesul pe care îl are pe plan profesional, iar deși pe plan personal a trecut printr-o perioadă grea după despărțirea de fosta sa soție, Livia, se pare că acesta și-a găsit o nouă parteneră pe care i-a și prezentat-o deja bunicii sale, aspect despre care a vorbit recent.

Cum a decurs prima întâlnire dintre noua iubită a lui Cătălin Bordea și bunica acestuia

Citește și: Își dorește Cătălin Bordea să devină tată? "Mă înconjuram doar de soți, ei la un moment dat au făcut copii și erau și soți și tați!"

Cum a avut loc întâlnirea între noua iubită a lui Cătălin Bordea și bunica acestuia? [Sursa foto: Instagram]

Citește și: Ce spune Cătălin Cazacu despre dependența financiară a femeilor față de partenerii lor și de ce nu și-ar dori o astfel de relație? “Nu o consider ca un bun al meu”

Recent, acesta a acordat un interviu în care a vorbit despre cum stau lucrurile în prezent, atât în ceea ce privește viața sa profesională, însă în special despre cea personală. Astfel, Cătălin Bordea a menționat și câteva detalii despre prima întâlnire dintre iubita și bunica lui. Se pare că cele două se înțeleg extraordinar de bine, însă aceasta a fost nevoită să treacă printr-un test, înainte de toate.

“Așa a fost, deci ea așa a fost. A intrat în casă și a zis: “Bine ai venit! Tu ești cu prostu?”, zic: “Stai un pic, stai un pic!”, și și-a pus bagajele acolo și la un moment dat era un lighean cu tocătură pentru salată boeuf și Aspazia (n.r.

bunica lui) zice: “Mă uit așa la tine, mă uit și la salata asta boeuf… n-are maioneză!”, (…) și a mea zice așa: “Ai 6 ouă, ulei de nu știu care, nu știu ce, și lămâie?”, și a zis: “Găsești acolo!”, s-a dus asta… pam, pam, pam. A început să frece, bunica a început să vorbească cu mine și vine așa: “E gata maioneza, putem să mâncăm salata boeuf!”, Aspazia face: “Stai, stai oleacă așa, e gata când zic eu!”, și bagă degetul în ea și toți din bucătăria de iarnă au înțepenit așa și se uită la mine și face: “E ce trebuie!”.

Din momentul ăla… la revedere, fă ce vrei Doamne, nu-i simandicoasă, Doamne, Doamne… știi cum era? O place fantastic de tare (n.r. pe noua lui iubită), deja eu eram mai exclus un pic, astea se pupau, îi făcea codițe, îi făcea masaj, s-au aliat împotriva mea. Eu căram un braț de lemne așa și astea erau: “Faci gaură, cât îți mai trebuie căldură?”, și asta era: “Exact, da!”.”, a declarat Cătălin Bordea, în cadrul interviului.

Citește și: Rezumat episodul 68 „O dragoste”, difuzat miercuri 10 iunie 2026 la Kanal D: Gorkem încearcă să îl sprijine pe Fatih și îi promite că îl va ajuta să ajungă la conducerea companiei- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Cum a avut loc întâlnirea între noua iubită a lui Cătălin Bordea și bunica acestuia? [Sursa foto: Instagram]

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce spune Cătălin Cazacu despre dependența financiară a femeilor față de partenerii lor și de ce nu și-ar dori o astfel de relație? “Nu o consider ca un bun al meu”

Kate Middleton, GAFĂ de neiertat! Ținuta care a atras un val de critici

Imagini greu de privit de la înmormântarea lui Alexandru Neacșu! Medicul rezident găsit mort la Spitalul Floreasca a fost condus pe ultimul drum: „O mare durere”

SCENE DE DURERE CUM RAR SE VĂD! A spus "ADIO" într-un mod cutremurător. Ce a făcut soția medicului rezident găsit mort în baia Spitalul Floreasca înainte de ÎNMORMÂNTARE: "De acolo de unde ești să ai grijă de copiii tăi, atâta te mai rog, ei erau..."

Alexandru Neacșu, medicul rezident găsit fără viață în baia Spitalului Floreasca, a fost condus pe ultimul drum: „Este o mare durere pentru noi!”

Horoscop vineri, 12 iunie 2026: Semnul zodiacal care are parte de discuții aprinse cu partenerul de viață

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro