Culiță Sterp și Sebastian Chitoșcă s-au întâlnit la o nuntă! Ce au discutat cei doi în mijlocul petrecerii

Culiță Sterp

Culiță Sterp și Sebastian Chitoșcă au fost văzuți discutând la o nuntă! Au făcut pace după toate certurile de la Survivor România 2021?

Culiță Sterp și Sebastian Chitoșcă s-au apropiat în timpul competiției din Republica Dominicană, iar acum au rămas prieteni buni și țin în continuare legătura pe rețelele de socializare. Drept dovadă, Culiță a repostat câteva imagini din timpul unei sesiuni video cu Sebastian.

Citeste si: Starlin are probleme de sănătate după Survivor România 2021: „Nu pot să mănânc, dar încerc să mă readaptez”

Chiar dacă se afla la o nuntă, la care a cântat și a întreținut atmosfera, Culiță și-a rezervat câteva momente și pentru prietenul său, Sebastian Chitoșcă. 

Culiță Sterp [Sursa foto: Instagram]

Culiță Sterp și Sebastian Chitoșcă s-au certat la Survivor România 2021!

Cei doi se înțeleg foarte bine acum, dar în timpul competiției au existat și certuri, în urma cărora se părea că își vor purta pică mult timp. 

Citeste si: Cum și-a petrecut Ștefan Ciuculescu ziua de naștere, după ce s-a despărțit de iubita lui: „M-ai lăsat fără cuvinte!”

Momentele grele prin care au trecut în Republica Dominicană le-a consolidat prietenia, iar acum sunt de nedespărțit.

Cântărețul și-a pierdut răbdarea în momentul în care Sebastian a început să folosească un limbaj vulgar la adresa colegilor lui, drept pentru care s-a iscat un adevărat scandal. Cei doi bărbați s-au înjurat minute în șir!

Culiță Sterp:   Te uiți urat de fiecare dată, vorbești urât cu toată lumea, cu oricare.

Dacă nu-ți convine ție, sări în sus. Dacă ai nervi, du-te în pădure și descarcă-te acolo. Ai un comportament de tot rahatul.

[Sursa foto: Captură TV]

Sebi:   Cu ce drept mă înjuri tu pe mine? Crezi că sunt fraierul tău?

Culiță Sterp:   Să-ți iei păturile de lângă mine, că nu stau cu fraieri ca tine în pat.

Citeste si: Doliu în familia fostei concurente de la Survivor România. Războinica și-a pierdut bunica

Sebi:   Cum îți permiți să mă înjuri 10 minute?

Culiță Sterp:   M-ai jignit pe mine ieri!

Sebi:   Nu trebuie să faceți astea ca să aveți motiv să mă votați!

Culiță Sterp:  Nu ar trebui să îmi spui nici du-te mai încolo, nici să-mi răspunzi pe tonul ăsta la câte am făcut eu pentru ține în competiția asta.

Sebi:   Vezi că scoți în evidență ceva ce nu ar trebui.

Nu trebuie să-ți accept superioritatea.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Deea de la Survivor s-a căsătorit civil cu bărbatul iubit

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

INCIDENT GRAV în Băile Felix! Două fetițe s-au electrocutat la locul de joacă din incinta unui ștrand. Acestea au fost transportate la spital

Alertă în Grecia: un pește toxic se răspândește rapid în apele mării și poate mușca turiști. Medici avertizează: „Conține o toxină foarte periculoasă”

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro