Valentin Sanfira a lăsat un mesaj neașteptat pe rețelele de socializare. Mai are artistul companie de când a divorțat?
Valentin Sanfira continuă să bucure publicul prin melodiile sale indiferent prin câte greutăți ale vieții este nevoit să treacă. Divorțul de Codruța Filip a luat prin surprindere pe toți cei care îl cunosc și îi ascultă muzica, însă artistul își păstrează zâmbetul pe buze îndiferent cât de greu ar fi pentru el. Nu a făcut declarații după divorț, însă păstrează legătura cu întreaga comunitate și postează adesea imagini de la activitățile pe care le face de unul singur.
Cu cine bea cafeaua Valentin Sanfira de când a divorțat de Codruța Filip
Citește și: Ce spune Valentin Sanfira despre faptul că Natalia Gordienko seamănă perfect cu Codruța Filip: „Lăsați...”
Recent, Valentin a distribuit o imagine cu o cafea și o prăjitură, lângă care a menționat că este mai bine să fii singur decât în preajma persoanelor care nu te apreciază. “Bea o cafea singur decât cu persoane care nu te apreciază. Învață să te pui pe primul loc și iubește-te că meriți.”, a scris Valentin Sanfira alături de o fotografie. În weekend, artistul a mers la pescuit alături de prieteni și a postat inclusiv o imagine în care purta un tricou de pescar.
La postare a apărut un comentariu cum că cineva se pregătește să vină la nunta lui, făcându-se referire la noua melodie a Codruței Flip în care se vorbea despre nuntă și iubire. „Vezi, ai grijă! Am aflat pe surse, că cineva vrea să vină la nunta ta! Ai dat de naiba...”, el spunând: „Nu mai fac, ultima m-a costat mult!”. Răspunsul artistului nu a întârziat să apară. „Pun un meniu în plus! Dacă este pentru succes, să fie primit. Orice pentru un loc în față”, a mai spus artistul.
În cele din urmă, artistul s-a arătat deranjat de unele comentarii primite la postare și a vrut să atragă atenția urmăritorilor pentru cuvintele adresate. „M-am uitat prin mesaje și m-am crucit. Ce să zic, doar că nu am prins pește nici eu, nici prietenii cu care am fost. În schimb am descoperit în comentarii oameni care au probleme mari de comportament și sunt certați cu bunul simț.