Claudia Puican, despre problemele de sănătate cu care se confruntă în ultimele zile. Armin spune motivul pentru care artista nu s-a îngrășat . “Am avut toate efectele adverse care se pot avea.”

Claudia Puican, despre problemele de sănătate cu care se confruntă în ultimele zile. Armin spune motivul pentru care artista nu s-a îngrășat . “Am avut toate efectele adverse care se pot avea.”

Blondina a vorbit despre motivul pentru care a fost absentă din online în ultimele zile.

Mai sunt două luni până când Armin Nicoară și Claudia Puican vor deveni părinți, iar artiștii sunt mai fericiți ca niciodată, mai ales pentru faptul că și-au dorit foarte mult această sarcină și au făcut demersuri pentru ca totul să iasă așa cum trebuie. Aceștia au vorbit despre fertilizarea in vitro încă de acum câțiva ani, astfel că au găsit momentul potrivit și clinica perfectă pentru a realiza toate procedurile necesare de care aveau nevoie. În momentul în care artista a postat pe contul de socializare că urmează să devină mamă, toți cei care o cunosc s-au bucurat foarte tare pentru ea și mesajele de felicitări au fost nenumărate. Aceasta este activă în mediul online, acolo unde a vorbit despre fiecare etapă din sarcină, iar acum, deoarece nu a mai fost activă în ultimele zile, a vorbit despre infecția urinară cu

care se confruntă și faptul că a ajuns să facă perfuzii cu antibiotic pentru ca efectul să fie mult mai rapid.  “Pentru că ați început să fiți îngrijorați că nu am mai postat, să știți că suntem bine. De zilele trecute mă confrunt cu o infecție urinară și știți cum sunt aceste infecții urinare în sarcină. Mai complicate, trebuie analize, detaliate. Dar totul este în regulă. Mi-au făcut un antibiotic pe venă să fie mai rapid. Am avut toate efectele adverse care se pot avea într-o sarcină. Toate au venit la mine. Cred că sunt mai specială. Pe toate le-am simțit eu. Nu contează, bebe să fie sănătos, să-l vedem și Doamne-ajută!”, a povestit Claudia Puican.

Armin Nicoară, despre motivul pentru care soția lui, Claudia Puican, nu s-a îngrășat în timpul sarcinii

Citește și: Motivul pentru care Claudia Puican face în fiecare zi injecții, în timpul sarcinii. Ce a descoperit artista când a făcut analizele. „Nu vreau să am complicații.”

Claudia Puican și Armin Nicoară [Sursa foto: Facebook]

Citește și: Cu cine seamănă mai mult copilul lui Armin Nicoară și al Claudiei Puican? "Se vede, mai ales cu ecografiile astea noi, acum avansate, 3D, 4D. Se vede tot!"

În cadrul emisiunii Online Story by Cornelia Ionescu, Armin Nicoară, a vorbit despre sarcina Claudiei, kilogramele luate în această perioadă și faptul că chiar și acum, când mai sunt două luni până la naștere, Claudia nu poate mânca orice, motiv pentru care nu a luat mult în greutate.  “Da, într-adevăr, nici acum, când mai are două luni până când va naște nu pot să spun că s-a îngrășat foarte tare la față, la mâini sau la picioare, doar burta a crescut. Claudia are o sarcină nu știu dacă pot să o numesc toxică, cu mici problem. Nici acum nu poate mânca foarte mult, pentru că dacă mănâncă, îi vine să vomite și cred că de aceea nu s-a îngrășat atât de tare. Orice mănâncă un pic mai mult, vomită.”, a povestit Armin Nicoară.

Citește și: Ahmed a vorbit cu Dorobanțu despre Veronica și participarea în sezonul 5 „Casa iubirii”! Concurenta a simțit imediat că Ahmed îi ascunde ceva- kanald.ro

Citește și: Două nave au fost atacate de drone rusești în Marea Neagră! Un marinar a fost ucis: „O crimă de război îngrozitoare!”????- stirilekanald.ro

Claudia Puican [Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cum i-a dat vestea cea mare Claudia Puican lui Armin Nicoară că va deveni tată? Cei doi își așteaptă primul copil, cu sufletul la gură! "Am început să plângem amândoi și nu ne venea să credem!"

Zodii care se atrag ca un magnet. Relații pasionale și chimie irezistibilă

Imagini care frâng inima, la peste 7 luni de la moartea Teodorei Marcu. Cum apare fiica ei în primul story postat de Alex după tragedie

Declarația Veronicăi a șocat susținătorii: "Lăsați-mă! Ce să faci cu ăsta? Cum să faci o familie? Păi bărbatul trebuie să...". Mesajul concurentei din Casa Iubirii a părut extrem de bine direcționat. COINCIDENȚĂ sau ATAC MASCAT la adresa lui Ahmed

Mesaje de Anul Nou 2026. Urări speciale pentru familie și prieteni de Revelion

Fiţi cu ochii pe Marea Finală „Casa iubirii”, duminica aceasta, de la 16:00 și 19:00, la Kanal D

VIDEO Explozie devastatoare într-o clădire din Madrid! O persoană a murit și alte 9 sunt rănite