Ce mesaj i-a transmis Raluca Dumitru lui Zanni la Survivor România 2021: „Mulțumesc că ai fost...”. Cine a așteptat-o pe Faimoasă acasă

raluca dumitru si zanni
Raluca Dumitru si Zanni s-au apropiat în Republica Dominicană

Raluca Dumitru s-a întors în România și i-a transmis lui Zanni de la Survivor România un mesaj emoționant.

Raluca Dumitru a fost eliminată de la Survivor România, având în vedere că a avut cele mai puține voturi din partea publicului telespectator. După întoarcerea în țară, Faimoasa a ținut să-i transmită un mesaj lui Zanni.

Ce mesaj i-a transmis Raluca Dumitru lui Zanni la Survivor România

După eliminarea de la Survivor România, Raluca Dumitru a ținut să vorbească despre colegii din Republica Dominicană, dar a dorit să-i transmis un mesaj special lui Zanni cu care a avut o legătură specială.

„Multumesc ca ai fost acolo in cele mai grele momente!!”, a scris Raluca Dumitru pe contul personal de Instagram în dreptul unei fotografii în care apare îmbrățișându-l pe Zanni.

Citeste si: Cucu și logodnicul Elenei Marin, față în față pentru o dezbatere! "E afectată pentru că e ironizată...". Ce schimbare de look și-a făcut Cucu

raluca dumitru mesaj
Raluca Dumitru i-a spus lui Răzvan Botezatu că seamănă cu Zanni[Sursa foto: Instagram Raluca Dumitru]

Raluca Dumitru a fost așteptată la aeroport de către Răzvan Botezatu, prietenul ei, care i-a luat banderola din echipa Faimoșilor și a pus-o pe cap.

În momentul acela, Faimoasa i-a declarat că seamănă cu Zanni, cel de care s-a apropiat cel mai mult în Republica Dominicană.

Citeste si: Ce spune Raluca Dumitru despre Elena Marin, Zanni și Sebastian Chitoșcă de la Survivor România?! Cum arată acum, după 2 luni de concurs

„Ma bucur ca m-am apropiat de oameni la care nu ma asteptam. Este vorba despre Zanni. Credeam că Elena mă va ajuta cumva sa ma integrez mai repede, dar m-am apropiat de persoane de care nu ma asteptam.(...) Au existat niste discutii intre noi. Ea a inceut aceste discuții, ducandu-se la Zanni. Mi-a placut și nu ma asteptam ca el sa vina la mine si sa-mi spuna tot ce a spus Elena.

Noi doua am stat pe plaja si am vorbit si am ras pentru ca avem prieteni in comun. Eu nu am fost prietena cu elena, am fost doar colege, dar ma asteptam ca atunci cand cunosti cat de cat pe cineva... eu daca eram in competitie si venea cineva cunoscut l-as fi ajutat sa se integreze mai usor, ceea ce nu am vazut la Elena...”, a spus Raluca Dumitru.

Ana Porgras, geloasă pe Raluca Dumitru: „Ne tragem puțin de codițe”

Într-o sesiune de întrebări și răspunsuri, fosta gimnastă a fost întrebată dacă este geloasă pe Raluca Dumitru.

Citește și: Rezumat episodul 54 „Fata de la fereastră”, difuzat în 19 decembrie la Kanal D: Un bărbat misterios o sună pe Feride și îi spune că vrea să vorbească cu fiica lui- kanald.ro

Citește și: Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan- stirilekanald.ro

Bruneta a glumit și a spus că urmează „să se tragă puțin de codițe”.

Într-o notă mai serioasă, Ana Porgras a spus că are o părere foarte bună despre Raluca Dumitru și se bucură de apropierea ei de Zanni.

„Auzi, Raluca, ne tragem puțin de codițe. Cum îți permiți? Glumesc, chiar mă bucur că s-a apropiat de ea pentru că e o fată super faină”, a mărturisit fosta gimnastă.

Pentru că nu a mai postat așa de des mesaje de susținere pentru Zanni, Ana a fost întrebată dacă încă își susține Faimosul preferat la Survivor.

„Da, normal, din tot sufletul meu! Nu mai postez atât de des pentru că nu vreau să mai văd oameni cum comentează aiurea”, a venit răspunsul fostei Faimoase.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Simina Loica și Alex Zănoagă de la Puterea Dragostei, părinți pentru a doua oară?!

Cine este prietena ta cea mai bună, în funcție de zodie

Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026

Două cazuri diferite, dar cu un final tragic: "Ne-a străfulgerat pe toţi". Marco a fost găsit mort după un majorat, iar Andreea Cuciuc a murit după Balul Bobocilor. ASEMĂNĂRILE dintre cele două situații sunt îngrijorătoare și dureroase

Alina Sorescu, copleșită de emoții, în cadrul emisiunii „În Oglindă”. Cine a salvat-o după divorț: „Acum mă simt în acel punct”

Corina, dezvăluiri șocante despre Naomi și Lia: „Au urmat cuvinte pe care nu pot să le zic aici, atitudini, amenințări!” Iată ce s-a întâmplat în afara platourilor de filmare

Tragedie într-o școală din Rusia. Un elev de 10 ani a fost ucis de un coleg de 15 ani. Criminalul a filmat atacul


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies