Ce a pățit Anca Țurcașiu la întoarcerea din vacanță. Calvarul trăit de artistă: „Pur și simplu nu ne-au lăsat...”

Ce a pățit Anca Țurcașiu la întoarcerea din vacanță. Calvarul trăit de artistă: „Pur și simplu nu ne-au lăsat...”
Ce a pățit Anca Țurcașiu la întoarcerea din vacanță. Calvarul trăit de artistă: „Pur și simplu nu ne-au lăsat...”

Vacanța Ancăi Țurcașiu s-a încheiat cu nervi.

Vacanța Ancăi Țurcașiu și a partenerului său, Călin Șerban, s-a încheiat cu o experiență pe care cei doi nu o vor uita prea curând pentru că, în loc să se bucure de o călătorie liniștită spre casă, cei doi s-au confruntat cu o situație neașteptată chiar în aeroport.

Anca Țurcașiu, experiență de coșmar la întoarcerea din vacanță

Citește și: Ce face tatăl Ancăi Țurcașiu la 88 de ani. Gestul bărbatului care a emoționat-o pe actriță: “A venit să ia “cursuri.”

Ce a pățit Anca Țurcașiu la întoarcerea din vacanță[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Anca Țurcașiu, copleșită de amintiri! Vedeta a făcut declarații despre cea mai mare pierdere din viața ei: „Probabil era fericită.”

Cei doi au descoperit că biletele lor de avion fuseseră anulate, deși reușiseră să ajungă la timp pentru conexiune. Actrița a mărturisit la întoarcerea din vacanța petrecută la Paris că totul a pornit de la o întârziere de doar câteva zeci de minute a primului zbor.

În ciuda faptului că au făcut tot posibilul pentru a ajunge la poarta de îmbarcare, compania aeriană luase deja o decizie care le-a dat peste cap planurile.

„Pentru că avionul de la Paris spre Belgrad a avut întârziere 30 de minute, compania a decis că nu vom prinde avionul spre București și ne-a anulat biletele. Ce să vezi? Noi am ajuns. Am alergat, check-in-ul era deschis, aveam bording passurile și nu am putut intra în avion.

Pur și simplu nu ne-au lăsat, pe motiv că nu mai avem bilete. Erau rerutate dintr-o decizie a cuiva care a considerat că noi nu vom ajunge”, a povestit Anca Țurcașiu pe rețelele de socializare.

Ce a pățit Anca Țurcașiu la întoarcerea din vacanță[Sursa foto: Facebook]

Vedeta a declarat că se gândește serios să depună o reclamație. Experiența i-a lăsat un gust amar artistei, care este de părere că situația ar fi putut fi evitată dacă reprezentanții companiei ar fi așteptat să vadă dacă pasagerii reușesc sau nu să ajungă la conexiune.

„Am petrecut o zi întreagă deasupra norilor, pentru că cineva a decis ceva împotriva voinței noastre. Și înainte să fi fost cazul să o facă. Ați trăit așa ceva vreodată? Credeți că merită să fac reclamație, sau să-mi văd de viață....Problema e că acceptăm niște nedreptăți și, în majoritatea situațiilor, nu ne facem dreptate din cauza lipsei de timp sau a lipsei de încredere că putem rezolva ceva...”

, se mai arată în postarea artistei.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Anca Țurcașiu, copleșită de amintiri! Vedeta a făcut declarații despre cea mai mare pierdere din viața ei: „Probabil era fericită.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Adi Sînă, prima reacție de proporții după zvonurile că DIVORȚEAZĂ de Anca Serea! Mesajul care aruncă totul în aer

UPDATE Subiectele și baremul de corectare la Matematică, de la Evaluarea Națională 2026, au fost publicate

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro