Ce a deranjat-o pe Cristina Șișcanu la plajă? „Mă chinui să citesc și eu aici, să stau relaxată, nu se poate! Nu se poate așa ceva! Mi-au făcut creierul varză!”

Ce a deranjat-o pe Cristina Șișcanu la plajă? „Mă chinui să citesc și eu aici, să stau relaxată, nu se poate! Nu se poate așa ceva! Mi-au făcut creierul varză!”
Ce a deranjat-o pe Cristina Șișcanu la plajă? „Mă chinui să citesc și eu aici, să stau relaxată, nu se poate! Nu se poate așa ceva! Mi-au făcut creierul varză!”

Soția lui Mădălin Ionescu a avut parte de o întâmplare neplăcută la plajă.

Cristina Șișcanu este foarte activă pe rețelele de socializare, acolo unde împărtășește cu urmăritorii săi din mediul online fiecare aspect din viața sa. De data aceasta, vedeta a postat pe pagina sa de Facebook un videoclip în care se plânge de o situație neplăcută de pe plajă.

Citește și: Ținuta pe care a ales-o Cristina Șișcanu pentru o zi de plajă, alături de soțul ei, Mădălin Ionescu. „Outfit check.”

Ce a deranjat-o pe Cristina Șișcanu la plajă?
Cristina Șișcanu și Petra [Sursa foto: Facebook]

Citește și: Regretul pe care îl are Cristina Șișcanu în vacanța alături de soțul ei, Mădălin Ionescu. „Am făcut o mare greșeală!”

Cristina Șișcanu, deranjată de niște rusoaice la plajă

Ce a deranjat-o pe Cristina Șișcanu la plajă?
Cristina Șișcanu[Sursa foto: Facebook]

Vedeta a plecat cu soțul său, Mădălin Ionescu, în Bulgaria, pentru a se bucura de soare, mare, liniște și pace.

Cu toate acestea, se pare că ultimele două elemente lipsesc din vacanța Cristinei Șișcanu, deoarece vedeta a avut parte de o situație neplăcută la plajă. Prezentatoarea TV a povestit cum, în timp ce încerca să citească o carte, niște rusoaice aflate pe plaja unde se relaxa ea, au deranjat-o vorbind extrem de tare. Cristina Șișcanu s-a arătat vizibil deranjată de gălăgia făcută de femeile respective, neștiind cum să procedeze în această situație.

Sunt niște rusoaice aici pe plajă. Frate, sunt atât de gălăgioase și vorbesc atât de tare. Mă chinui să citesc și eu aici, să stau relaxată, nu se poate. Mă gândeam cum să procedez, să mă duc să le spun. Mai ales că suntem pe o porțiune a plajei unde suntem adulți, iar adulții stau, se odihnesc, citesc și vorbesc normal, că nimeni nu zice să vorbești în șoaptă, dar nu să urli.

Nu am nimic cu rusoaicele în mod special, pentru că eu am și prietene și colaboratoare rusoaice. Nu generalizez, vorbesc strict de cele care sunt aici pe plajă. Urlă efectiv când vorbesc. Nu se poate așa ceva! Mi-au făcut creierul varză. Nu știu ce să fac, să mă duc să le spun, să le rog mai încet sau dacă vor așa să se manifeste, să se ducă pe o altă porțiune a plajei unde este mai agitație .”, a povestit Cristina Șișcanu pe Facebook.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Maria Constantin a moștenit talentul muzical de la tatăl său! Artista a făcut dezvăluiri despre părintele său: „Cânta la foarte multe instrumente! Era foarte bun!”

Femei sclave și supuse violenței! Unde se întâmplă așa ceva, în 2026

Cine sunt victimele accidentului cumplit din Caraș-Severin. Un tată și cei doi copii ai săi au murit în impactul devastator

"In martie facea 53 de ani , era un om bun" Noi detalii despre Mihaela Cojocaru, artista a carei moarte a luat prin surprindere intreaga suflare a interpretilor de muzica populara

VIDEO Monica Tatoiu, destăinuiri la 39 de ani de căsnicie. Ce greșeli consideră că a făcut în trecut și ce sfaturi oferă cu privire la relații: “Eu l-am cerut de bărbat.”

Cântăreața de muzică populară Mihaela Cojocaru s-a stins din viață la 52 de ani: „Nu cred așa ceva”

Primele dezvăluiri făcute de criminalul de 13 ani în cazul uciderii lui Mario: „Mă teroriza”


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies