Artistul a arătat recent cum arată locul în care își bea cafeaua.
Cântărețul a postat imagini din curtea casei, unde totul arată superb, iar piscina nu lipsește. Valentin Sanfira a publicat de puține ori imagini din propria casă, dar recent a dezvăluit locul în care își găsește liniștea. Pe lângă imagini, acesta a adăugat și un mesaj prin care îi susține pe ceilalți să se pună pe primul loc.
Citește și: Valentin Sanfira, imagine emoționantă cu familia sa: „Doamne ajută să devii și tătic.”
„Bea o cafea singur decât cu persoane care nu te apreciază. Învață să te pui pe primul loc și iubește-te că meriți”, a scris Valentin Sanfira, pe una dintre imaginile din curtea casei lui.
Artistul și-a creat un loc de relaxare perfect, cu un drum din pietre decorative către piscină și canapele de exterior.
După despărțirea de Codruța Filip, Valentin Sanfira a postat un mesaj surprinzător
Chiar după două zile de la noua melodie a Codruței Filip, cântărețul nu s-a putut abține și a transmis un mesaj neașteptat.
„Poți să minți o lume întreagă că pe mine, mândră dragă, că pe mine mândră dragă. Mărită-te și fă nuntă și să vină lume multă. Dar eu știu mândruțo bine, că inima ta-i la mine. Ai vrut bani, n-ai vrut iubire, crezi că ți-aduc fericire, crezi că ți-aduc fericire. Dragostea n-a fost de-ajuns, in imioara greu a plâns./ Ai să mergi mândră-n altar, dar cu sufletul amar/ Când juri dragoste pe cruce, gândul la mine te duce.”, sunt doar câteva dintre versurile piesei lui Valentin Sanfira.