Carmen de la Sălciua, bucuroasă pentru noua ei achiziție. Ce va face cu mașina când se întoarce în țară? “La mine fiecare lucru din viață începe cu Dumnezeu.”
Diana Puiu01 februarie 2025Actualizat: 01 februarie 2025, 13:19
Carmen de la Sălciua, bucuroasă pentru noua ei achiziție. Ce va face cu mașina când se întoarce în țară? “La mine fiecare lucru din viață începe cu Dumnezeu.”
Vedeta a mulțumit tuturor celor care au felicitat-o pentru noua achiziție.
Carmen de la Sălciua a ajuns rapid în lumina reflectoarelor datorită melodiilor de petrecere pe care le cântă la diferite evenimente publice și private și reușește întotdeauna să bucure pe toți cei care au participat la astfel de momente alături de ea.
Se bucură de succes și de aprecieri chiar și în mediul online, acolo unde și-a creat o întreagă comunitate cu care păstrează legătura de fiecare dată. Adesea, artista postează numeroase videoclipuri în care vorbește despre anumite realizări din viața ei, momente, călătorii și nu se ferește să abordeze nici subiecte care o deranjează la oamenii din jurul ei. Este întotdeauna sinceră, deschisă și se bucură de fiecare lucru pe care îl realizează, dar mai ales pentru faptul că a muncit întotdeauna pentru a avea tot ce are acum.
Carmen de la Sălciua, fericită pentru noua achiziție. Ce va face cu mașina când se întoarce în țară
De această dată, artista a făcut un videoclip în care s-a arătat foarte fericită și a adus cuvinte de recunoștință pentru toți cei din online, care au felicitat-o pentru noua ei achiziție. Este vorba de o mașină, pentru care mărturisește că a muncit mult, iar primul lucru pe care îl va face, când se va întoarce în țară, va fi să meargă să o sfințească.
Spune că pentru ea totul începe cu Dumnezeu și știe ce înseamnă fiecare efort din spatele a tot ce a realizat până acum. Se bucură sincer pentru toate reușitele ei și este fericită când vede că și ceilalți reacționează la bucuriile oamenilor din jur, spunând că așa este și normal să se întâmple într-o comunitate. „Vă mulțumesc din suflet pentru gândurile bune, Doamne ajută să fie o aventură frumoasă și cu această nouă mașină. Abia aștept să ne întoarcem din Italia, pentru că primul lucru pe care vreau să-l fac este să o sfințesc. La mine fiecare lucru din viață începe cu Dumnezeu, el ne ajută în toate, așa că o să vorbesc cu un preot să merg să o sfințesc. Vă mulțumesc pentru tot. ”, a spus Carmen de la Sălciua.