Care este adevăratul motiv pentru care Marilena vrea să părăsească Survivor România? „Când a văzut că sănătatea ei e în pericol...”

Marilena, Survivor România 2021

După ce a ieșit din competiție, Mihaela a făcut dezvăluiri neașteptate despre colegii din echipa Războinicilor.

Mihaela este concurenta eliminată din echipa Războinicilor în cadrul celei de-a doua ediții a show-ului Survivor România. Aceasta a dat totul din casă după ieșirea din competiție și a scos la iveală detalii neașteptate despre colegii săi.

Bruneta a declarat că a rezonat foarte bine cu Alin și Albert, fiind dezamăgită de restul colegilor de echipă.

Mihaela a dezvăluit și motivul real pentru care Marilena își dorește să părăsează Survivor România.

„Am ajuns în câteva zile să ne apropiem foarte mult. Nu știu cât de mult s-a deschis față de mine, chiar dacă făceam amândouă parte din grupul ăsta, dar sincer nu cred că se preface.

Ea fizic probabil că mai poate, dar psihic chiar nu mai putea și se vedea lucrul ăsta.

Citeste si: Mihaela a spus tot adevărul după ce a părăsit show-ul Survivor România! Detalii incredibile au ieșit la iveală

Mihaela Berteanu [Sursa foto: Captură KANAL D]

Ea s-a îmbolnăvit la un moment dat, avea febră când a plecat, se simțea foarte amețită. Cred că atunci când a văzut că sănătatea ei e în pericol a simțit că după ce își va reveni, sau chiar de la spital, mă gândeam că va pleca acasă. Am simțit-o încă din momentul ăla că vrea să renunțe.

Mihaela de la Survivor: „ Mellina este cea mai rea dintre "Războinici"!”

Mihaela, Survivor România [Sursa foto: Captură KANAL D]

Fosta concurentă a vorbit despre dedesubturile din echipa Războinicilor și a declarat că Sorin este cel care îi manipulează pe toți, iar  Mellina  este cea care a dezamăgit-o cel mai tare.

„Sorin e cel care îi ia pe toți, le spune părerea lui și încearcă să îi convingă că părerea lui e cea mai corectă. El e capul răutăților. Singura persoană cu care cred că m-aș mai fi înțeles este Starlin, atât.

Citeste si: Cine este Mihaela Berteanu, noua concurentă de la Survivor România! Imagini incendiare cu tânăra foarte frumoasă din echipa "războinicilor".

M-a dezamăgit foarte mult Mellina. Este cea mai rea dintre fete, asta pot să zic clar. E foarte egoistă, strânge mâncare, cocos, doar pentru ea. Este foarte apropiată de Musty, cred că a simțit că are spate și a fost foarte răutăcioasă și m-a dezamăgit complet”, a declarat Mihaela de la Survivor România în cadrul emisiunii  „Ștafeta mixtă”   de pe Youtube.

 

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cu ce probleme se confruntă Alexandra Ungureanu. Artista a mărturisit ce se întâmplă cu ea: „O perioadă mai delicată.”

Ce s-a întâmplat cu Kate Middleton, la ultimele apariții publice. Nu e întâmplător

Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”

CE S-A ÎNTÂMPLAT în momentul când Memiș Selciuc s-a prăbușit A ȘOCAT familia și apropiații saxofonistului. GESTUL care i-a revoltat pe cei care au văzut IMAGINILE: "Nu vă este rușine! Nu a apucat..."

VIDEO Plăcerile vinovate ale vedetelor: de la ciocolată la parfumuri scumpe sau investiții în imagine

Horoscop marți, 16 iunie 2026: Semnul zodiacal care își dorește să se afirme și face tot ce îi stă în putere să iasă în evidență

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro