Au existat certuri aprinse între Tavi Clonda și Gabriela Cristea, de-a lungul anilor? Artistul a povestit și despre perioada de fertilizare!"Așa pe fond de copil nou-născut, stres, probleme postnatale, chestii, au fost câteva!"

Au existat certuri aprinse între Tavi Clonda și Gabriela Cristea, de-a lungul anilor? Artistul a povestit și despre perioada de fertilizare!"Așa pe fond de copil nou-născut, stres, probleme postnatale, chestii, au fost câteva!"

Cei doi formează o familie frumoasă în prezent, însă puține sunt persoanele care știu detalii din parcursul lor.

Unul dintre cei mai cunoscuți și apreciați artiști, de la noi din țară, Tavi Clonda,  se bucură de succes atât pe plan profesional, cât și pe plan personal, fiind într-o căsnicie de lungă durată cu fosta prezentatoare TV, Gabriela Cristea, cu care are și două fetițe superbe. Cu toate acestea, recent a vorbit și despre neînțelegerile apărute în familie, de-a lungul anilor și despre cum au ajuns să apeleze la fertilizare.

Au existat sau nu, certuri aprinse între Tavi Clonda și Gabriela Cristea, de-a lungul anilor

Citește și: FOTO Studioul de muzică al lui Tavi Clonda este gata! Artistul a ales în detaliu fiecare element: "Este absolut superb, mi s-a spus că e cel mai frumos din țară!"

Au existat certuri aprinse între Tavi Clonda și Gabriela Cristea, de-a lungul anilor? [Sursa foto: Facebook]

Citește și: Cât costă un mărțișor dulce în cofetăria Gabrielei Cristea? Vedeta a înlocuit mărțișoarele clasice: "Sunt umplute cu ciocolată și caramel. Ce poate să fie mai bun?"

Recent, acesta a fost invitat în cadrul unei emisiuni TV, acolo unde a vorbit despre mai multe aspecte care au loc în viața sa, atât profesională, cât și personală. Astfel, Tavi Clonda a punctat și faptul că nu obișnuiește să se certe cu soția lui, Gabriela Cristea, în trecut având loc câteva certuri, mici neînțelegeri din cauza stresului care era în respectiva perioadă, însă în rest, cei doi sunt pașnici, din acest punct de vedere. Pe de altă parte, artistul a povestit și despre cum au decis să apeleze la fertilizări, pentru a putea forma familie mult dorită.

“Noi nu ne certăm, eu nu sunt adeptul relației cu năbădăi, mamă… urăsc asta. (…) Da, condimentată frumos așa, nu cu energii negative. Am avut, cred că în tot timpul ăsta de suntem împreună, vreo 2… dar nu ceartă, supărare, că nu ne certam adică… să urlăm, dar ne supăram și țineam pe vremuri mai mult, că țineam și eu, ținea și ea, ne mai culcam în camere diferite, nu s-a întâmplat de prea mult, de vreo 2-3 ori cred că, dar tot așa pe fond de copil nou-născut, stres, probleme postnatale, chestii, au fost câteva, înainte să avem copii cred că o dată, am dat eu muzica tare în mașină, țin minte și acum și ea s-a supărat: “De ce dai muzica tare?”, “Că nu mai voiam să aud ce zici!”, așa o dată și sunt puține momente, iar în ultimul timp spre deloc, pentru că nu e asta treaba. (…)

Cum să spun eu… e foarte simplu, a făcut 5 inseminări, eu nu prea înțelegeam de ce, țin minte și acum la primul control a zis cineva “infertilitate” și eu care venisem din spate: “De ce folosiți cuvântul ăsta?”, “Conform statisticilor, dacă într-un an de zile n-a rămas însărcinată…”, mă lași… adică eu aveam tot ce-mi trebuie, ea avea tot ce-i trebuie și noi… stai puțin că nu-i așa, ne încearcă Dumnezeu vedem un pic și până la urmă am zis: “Hai să nu mai stăm așa să așteptăm, hai să facem fertilizare, 1-2-3-4-5.”, și atunci chiar a clacat Gabriela așa, și eu, eu până atunci eram tot așa, cu bună voie, cu bună dispoziție. (…)

Citește și: Fostul concurent de la „Casa iubirii” urmează să devină tătic! Iubita lui va naște u...- kanald.ro

Citește și: Filmul complet al sinuciderii de la stația Crângași! Detalii crunte despre ce s-a întâmplat cu femeia de 36 de ani- stirilekanald.ro

Eram alături de ea, atunci dimpotrivă, eram foarte uniți. Pe de astea înainte, pe alte probleme de așa, de orgoliu, dar s-a renunțat între timp și după aia am zis stop, că nu se mai putea, adică pentru femei e mult mai… o traumă e mai mare decât ca pentru bărbați, dar la ultimul și eu… când am văzut cum plânge și așa, m-am topit și am zis pauză, gata și era octombrie-noiembrie și după aia a fost faza cu Dubaiul, de nu ne-am dus în Dubai, am rămas la Sinaia cu zăpada până aici și a rămas însărcinată în mod natural și pe urmă și a doua oară.”, a declarat Tavi Clonda, in cadrul emisiunii TV.

Au existat certuri aprinse între Tavi Clonda și Gabriela Cristea, de-a lungul anilor? [Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Cât costă un mărțișor dulce în cofetăria Gabrielei Cristea? Vedeta a înlocuit mărțișoarele clasice: "Sunt umplute cu ciocolată și caramel. Ce poate să fie mai bun?"

Numerologia iubirii: află adevărul despre relația ta

Boala cu care a fost diagnosticat Ion Drăgan. Artistul ar fi trecut prin mai multe operații dificile

BREAKING! Durere fără margini! Fiul de 5 ani al unui influencer a murit după o luptă cruntă cu gripa: „După 11 zile grele, s-a dus acasă, la Tatăl nostru”

Mesaje de Anul Nou 2026. Urări speciale pentru familie și prieteni de Revelion

Un artist neașteptat își face apariția la Revelionul „Casa iubirii”! Fetele sunt în extaz! Aflați despre cine este vorba în ediția de miercuri, 31 decembrie, de la orele 10:00 și 16:30, la Kanal D

„Mama a trebuit să dispară”. Planul diabolic pus la cale de tânăra din Sibiu pentru a scăpă de cea care i-a dat viață. INCREDIBIL de ce