„Aseară nu am mai putut.” Ce a spus Dani Oțil, după ce soția sa l-a certat

„Aseară nu am mai putut.” Ce a spus Dani Oțil, după ce soția sa l-a certat

Dani Oțil este unul dintre cei mai apreciați prezentatori din România și de-a lungul carierei lui a reușit să își creeze o comunitate de oameni care îl susțin și îi sunt alături, atât în momentele bune, cât și în cele mai puțin plăcute.

Prezentatorul TV trăiește una dintre cele mai frumoase povești de dragoste alături de soția sa, Gabriela Prisăcariu, cu care are și un băiețel, și împreună formează o familie fericită.

Citește și: Cine este Cabron. „Am fost director la o firmă de pază”

Motivul pentru care Dani Oțil este certat de soția lui

În cadrul emisiunii pe care o prezintă, Dani Oțil a vorbit despre cum soția lui l-a certat, în urmă cu puțin timp, iar totul a început de la temperatura din locuința celor doi, unde prezentatorul a fost amenințat cu divorțul.

Gabriela Prisăcariu este de acord cu căldura, în timp ce Dani Oțil se află la polul opus, iar acest lucru stârnește conflicte între cei doi îndrăgostiți.

„Ce temperatură consideră o femeie că ar fi normală într-o cameră de om astfel încât să nu ți se usuce gâtul și să nu mori de cald? Aseară nu am mai putut, mi-a zis soția că ei îi explodează capul de frig, n-am mai suportat și am pus pe google: <<Care este temperatura normală într-o cameră?>> și o să zică 20 de grade. Păi la 20 de grade, soția mea pleacă în Berceni, cu copil, pisică și bonă. Mi-a zis că dacă scrie mai puțin de 24 de grade pe ăla, divorțează”, a declarat Dani Oțil.

Ce a spus Dani Oțil, după ce soția sa l-a certat [Sursa foto: Instagram]

Citește și: ,,Nu m-am putut abține”. Dani Oțil și Gabriela Prisăcariu și-au pus verighetele. Ce a declarat partenera de viață a prezentatorului TV

Surpriză de 15.000 de euro pentru Dani Oțil

Prezentatorul TV a publicat un videoclip pe rețelele sociale în care a povestit întâmplarea.

În urmă cu puțin timp, Dani Oțil avea o adevărată dilema, deoarece pe unul dintre conturile sale bancare a fost virată o sumă foarte mare de bani, mai exact 15.000 de euro, despre care prezentatorul TV nu știa nimic și nici reprezentații băncii nu îl puteau lămurii în legătură cu proveniența acestora.

Prezentatorul TV a publicat un videoclip pe rețelele sociale în care a povestit întâmplarea.

Citește și: Horoscop marți, 4 august 2026: Semnul zodiacal care primește vești bune legate de o moștenire- kanald.ro

Citește și: Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...- stirilekanald.ro

„Fac acest anunț ca să-mi protejez pielea, că la urma urmei e despre pielea mea, și ca să nu-mi iau bătaie mai târziu. Bun, puneți-vă în situația mea, dar nu sufletul, ci cu creierul.De aproape o săptămână, în contul meu de franci elvețieni pe care nu l-am accesat de foarte mult timp au apărut în jur de 15. 000 de franci elvețieni, asta înseamnă cam 15.000 de euro plus sau minus”, a spus Dani Oțil.

Ce a spus Dani Oțil, după ce soția sa l-a certat [Sursa foto: Instagram]

Citește și: “Cine te-a învățat asta, Gabriela?” Dani Oțil a oferit o reacție, după ce nu a fost lăsat să doarmă. Prezentatorul TV o învinuiește pe Gabriela Prisăcariu pentru cele întâmplate

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

„Atât am avut de zis! Penibil”. Ramona Olaru, momente dificile după ce s-a logodit cu Cătălin Cazacu

Momentul în care Kate Middleton a gafat la un eveniment oficial. Val de ironii: „Îi mai lipsește părul bufant”

Petrișor Ruge, mesaj emoționant după despărțirea profesională de Andreea Bălan. Ce le-a transmis fanilor

INFORMAȚIA MOMENTULUI despre Adrian Ropotan. Stelian Ogică, socrul antrenorului de la Dinamo 2, face ANUNȚUL despre ginerele său: "L-au resuscitat și..."

VIDEO Incendii devastatoare în sudul Europei: Creta, Grecia, Spania și Portugalia sub amenințarea flăcărilor

Horoscop duminică, 2 august 2026: Zodia care profită din plin de timpul liber pentru se odihni și a petrece timp în familie

Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro