Armin Nicoară spune de ce a plecat singur în vacanță, în Thailanda, în timp ce Claudia a rămas acasă, cu cel mic: „Vreau să spun ceva sincer. Noi așa funcționăm.”

Armin Nicoară spune de ce a plecat singur în vacanță, în Thailanda, în timp ce Claudia a rămas acasă, cu cel mic: „Vreau să spun ceva sincer. Noi așa funcționăm.”

Armin Nicoară a răspuns în mediul online celor care l-au criticat pentru faptul că a plecat în vacanță fără soția lui.

Armin Nicoară și Claudia Puican împart momente frumoase atât pe scenă, cât și în viața de familie. Trăiesc o frumoasă poveste de dragoste, iar anul trecut a fost cel mai frumos pentru ei, deoarece au devenit părinți pentru prima dată. Sunt extrem de ocupați și nu lipsesc de pe scenă, însă nu uită nici de atribuțiile pe care le au în familie. Chiar și așa, există momente de relaxare pe care cei doi le fac separat, iar oamenii din mediul online nu ezită să reacționeze atunci când văd asta.

Armin Nicoară spune motivul pentru care a plecat în vacanță fără soția lui

Citește și: Armin Nicoară, clipe de coșmar înainte de a ajunge în vacanță! Ce a pățit artistul în aeroport: „Mi-a picat aeroportul în cap!”

Armin Nicoară [Sursa foto: Captură Video]

Citește și: Motivul pentru care Claudia Puican își lasă soțul în vacanțe, în timp ce ea stă acasă cu copilul. Ce spun urmăritorii și ce le transmite artista: “În nicio familie nu este totul roz.”

De curând, Armin Nicoară a fost asaltat cu mesaje pe rețelele de socializare, după ce el a plecat în vacanță, în Thailanda, iar soția lui a rămas acasă cu cel mic. Artista a răspuns, zilele trecute, spunând că vacanțele sunt slăbiciunea soțului ei și că nu o deranjează atunci când el alege să plece peste hotare fără ea. Fanii, în schimb, nu sunt atât de încântați de aceste aspecte. După ce și Armin a primit numeroase mesaje cu privire la asta, saxofonistul a decis să le răspundă oamenilor din online, printr-o postare.  „Am văzut multe mesaje și vreau să spun ceva sincer, fără supărare.

Faptul că sunt plecat câteva zile nu înseamnă că am plecat de lângă familia mea sau de lângă Claudia. Într-o relație normală există încredere, susținere și înțelegere. Noi așa funcționăm. Ne respectăm, vorbim, ne sprijinim și știm foarte bine ce avem unul cu celălalt. Claudia știe tot ce ține de mine, de munca mea și de alegerile mele, la fel cum și eu știu că suntem o familie unită, chiar și atunci când nu suntem în același loc.  Înțeleg că fiecare om vede lucrurile diferit, dar vă asigur că suntem bine, liniștiți și echilibrați. Asta contează cel mai mult pentru noi.  Vă mulțumesc celor care ne respectați și ne doriți binele.", a fost mesajul transmis de Armin Nicoară prin intermediul rețelelor sale de socializare.

Citește și: Horoscop marți, 30 iunie 2026: O zodie reușește să își vadă visul cu ochii. Aceasta își achiziționează mașina mult dorită- kanald.ro

Citește și: (P) Fibre și bacterii bune: care este diferența și cum le alegi corect pentru tranzitul intestinal  - stirilekanald.ro

Armin Nicoară [Sursa foto: Captură Video]

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Motivul pentru care Claudia Puican își lasă soțul în vacanțe, în timp ce ea stă acasă cu copilul. Ce spun urmăritorii și ce le transmite artista: “În nicio familie nu este totul roz.”

Toate privirile au fost asupra Mirabelei Grădinaru. Apariția care marchează o premieră pentru partenera lui Nicușor Dan

„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu

Un program cu Inteligență Artificială a anunțat că Donald Trump și JD Vance au murit bolnavi de rabie

VIDEO Gabriela Cristea, despre modul în care a reușit să scape de kilogramele în plus și să-și schimbe complet stilul de viață

Duminică, la „Asta-i România”, povestea a doi foști corporatiști care au ales liniștea satului

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro