Ar schimba ceva Claudia Pătrășcanu, atunci când privește în trecutul său amoros? "Înainte de toată iubirea aceea, vreau să fie o chimie!"

Ar schimba ceva Claudia Pătrășcanu, atunci când privește în trecutul său amoros?
Ar schimba ceva Claudia Pătrășcanu, atunci când privește în trecutul său amoros? "Înainte de toată iubirea aceea, vreau să fie o chimie!"

Artista nu este atât de bine pe plan sentimental, însă își dorește totuși să întâlnească acea mare iubire, însă nu înainte de a exista o chimie.

Claudia Pătrășcanu  este una dintre cele mai apreciate cântărețe, de la noi din țară. Aceasta se bucură de succes pe plan profesional, dar și pe plan personal, având doi băieți frumoși. Cu toate acestea, puține sunt persoanele care știu cum vede aceasta iubirea și dacă ar schimba ceva din trecutul ei.

Ar schimba ceva Claudia Pătrășcanu sau nu, atunci când privește în trecutul său amoros

Citește și: Claudia Pătrășcanu răspunde celor care spun că a apelat la intervenții estetice. Artista a mărturisit ce și-ar dori să schimbe. “Consider că sunt frumoasă. Prefer să schimb ceva în sufletul meu.”

amoros
Ar schimba ceva Claudia Pătrășcanu, atunci când privește în trecutul său amoros?[Sursa foto: Facebook]

Citește și: VIDEO Ce se mai întâmplă în procesul dintre Claudia Pătrășcanu și fosta soacră, Rodica Bădălău? Avocatul Adrian Cuculis a explicat un aspect important! "Nu ai de ce să-ți ceri scuze pentru apărarea poziției copiilor tăi!”

Recent, aceasta a fost invitată în cadrul unui interviu acordat revistei Unica, acolo unde a dezvăluit mai multe aspecte legate atât de viața sa profesională, cât și de cea personală. Astfel, printre acestea, Claudia Pătrășcanu a vorbit și despre cum vede ea iubirea, după trecutul amoros și nu tocmai fericit, pe care îl are, explicând faptul că înainte de toate, își dorește să existe o chimie cu un eventual partener, până să se ajungă la iubire.

“Nu știu dacă… nu vreau să-mi impun absolut nimic, să spun… m-a întrebat cineva dacă eu mai cred în iubire, cred în continuare în iubire, normal, și în momentul acela când se va întâmpla. Aș vrea să fie… înainte de toată iubirea aceea, vreau să fie o chimie, pentru că atunci când ai chimie pentru acea persoană, chimia aia naște niște lucruri importante, respect, iubire, dorință de a vrea să-l vezi mai des, să fii cu acea persoană, e foarte importantă chimia.

Citește și: Anunț de ultim moment despre bursele de merit ale elevilor. Care sunt condițiile de acordare și ce valoare vor avea acestea- kanald.ro

Citește și: Mama lui Sergiu Țârnă, sfâșiată de durere după moartea tânărului. Mesajul dureros transmis polițistului criminal: ”Mi-au rupt sufletul”- stirilekanald.ro

Aici e complicată treaba, nu mai poți să te arunci așa, să te pui pe tavă sau să te arunci sufletește în brațele oricărui bărbat sau chiar dacă întreb și bărbații… am prieteni care îmi spun, că

mai întreb: “Dar de ce ești singur? Tot singur?”, “Da, că e greu și e complicat în ziua de astăzi.”. Iubirea nu o mai găsești așa oriunde, oricum, parcă foarte mulți se expun foarte mult, au impresia că iubesc, dar nu iubesc, nu știu cu adevărat ce înseamnă iubire, confundă iubirea probabil cu niște sentimente de euforie. Ai văzut o fată… mamă ce-mi place, mamă simți… ai impresia că nu poți să dormi, stai că acum e complicat că am și eu băieți și vor crește.
Simți că nu porți să dormi, te frământă, stai să-i scrii non-stop sau… aia nu e iubire, aia e așa o euforie și la un moment dat se trezesc că după 2 săptămâni gata, le-a trecut.”,
a declarat Claudia Pătrășcanu, în cadrul interviului.

trecutul
Ar schimba ceva Claudia Pătrășcanu, atunci când privește în trecutul său amoros?[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Ce se mai întâmplă în procesul dintre Claudia Pătrășcanu și fosta soacră, Rodica Bădălău? Avocatul Adrian Cuculis a explicat un aspect important! "Nu ai de ce să-ți ceri scuze pentru apărarea poziției copiilor tăi!”

ATENTȚIE! A apărut un nou tip de concediu, în Europa! Va ajunge, oare, și la noi?!?

Medicii au făcut anunțul despre Sofia Vicoveanca, după ce artista a suferit un infarct! Ce se întâmplă cu ea în aceste momente?

Ce avere lasă în urmă Ion Drăgan și cine o va moșteni

„Hai că poți!”, episoade noi începând de duminică, de la 21:00, la Kanal D  

Veronica si Dorobațu sunt câștigătorii „Casa iubirii” sezonul patru. Primele declarații după ce au intrat in posesia marelui premiu

Femeie împușcată de 7 ori în fața copilului ei de 1 an! Doi indivizi mascați au intrat în locuință și au atacat-o fără milă! De necrezut ce a urmat


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies