Andreea Marin, devastată de moartea jurnalistei Cristina Țopescu! Ce mesaj a transmis

Andreea Marin, despre Cristina Țopescu

Andreea Marin a primit vestea că a murit jurnalista Cristina Țopescu.

Andreea Marin este devastată după ce a primit vestea morții jurnalistei Cristina Țopescu. Aflată în vacanță în Bali, vedeta a ținut să transmită un mesaj, după ce fiica regretatului Cristian Țopescu a fost găsită fără viață în locuința sa.

„Sunt departe, m-am rupt de cotidian, aflu știri de acasă mai greu, dar cerul e deasupra noastră oriunde am fi... Doi oameni extraordinari, îngeri acum, sunt din nou împreună... Dumnezeu să-i odihnească...”, a scris Andreea pe pagina sa.

Citeste si: Lucian Mândruță, mesaj plin de revoltă, după moartea Cristinei Țopescu: „Să ai milioane de spectatori, să te salute lumea pe stradă și să mori singură”

Citeste si: A murit Cristina Țopescu! Fosta realizatoare tv a fost găsită moartă în casă

A murit Cristina Țopescu. Cum a fost găsit trupul neînsuflețit al prezentatoarei TV

 

Andreea Marin a fost ani de zile colegă la televiziunea publică atât cu Cristian Țopescu, cât și cu Cristina Țopescu.

„În cursul acestei seri, în jurul orelor 22:00, Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Ilfov a fost sesizat de către o femeie cu privire la faptul că vecina ei nu a mai fost văzută de aproximativ trei săptămâni. În urma sesizări, poliţiştii oraşului Otopeni au intrat în imobilul respectiv unde au găsit o persoană decedată care nu prezintă urme vizibile de violenţă. Urmează să se efectueze în cauză expertiza medico-legală ”, este comunicatul poliției, la scurt timp după ce a sosit informația că a murit Cristina Țopescu.

Trupul neînsuflețit al Cristinei Țopescu a fost găsit duminică seară, în locuința ei.

Anchetatorii au găsit mai mulți câini morți în casa jurnalistei Cristina Țopescu

Potrivit polițiștilor, s-ar fi găsit și căței decedați și în casă, lângă trupul lipsit de viață al Cristinei.

Medicii nu au mai avut ce să facă şi au constat decesul. Conform primelor informaţii, în casa Cristinei Ţopescu s-au mai găsit şi câţiva câini morţi.", spun surse din anchetă.

Citește și: Robert, prins la mijloc între Theodora și Diana: „Eram pornită pe Theodora”. Incredibil ce s-a întâmplat între cei trei concurenți de la “Casa iubirii”- kanald.ro

Citește și: Știrea momentului în România!- stirilekanald.ro

Cristina Topescu avea 59 de ani, era o cunoscută jurnalistă și prezentatoare de televiziune. Este fiica cea mare a regretatului comentator sportiv Cristian Țopescu.

„A fost găsită în pat, decedată de ceva vreme. Nu a murit astăzi. Apropiații nu au mai văzut-o de ceva vreme. Nu suferea de vreo boală cronică. Medicul legist este așteptat la ea acasă acum", a declarat jurnalistul Sergiu Cora pentru observator.tv.

Din primele informații nu au existat urme de violență pe trupul jurnalistei.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

A murit Cristina Țopescu! Fosta realizatoare tv a fost găsită moartă în casă

Povestea de dragoste dintre Mircea Lucescu și Neli sau cum poate dura o căsnicie peste jumătate de veac

Mircea Lucescu este condus pe ultimul drum în Vinerea Mare. Semnificația profundă a zilei în care creștinii își plâng Mântuitorul

În timp ce Valentin Sanfira se relaxează în vacanță, Codruța Filip face ceva total neașteptat. LOCUL UNDE A FOST SURPRINSĂ

Sandra Izbașa și Răzvan Bănică, destăinuiri despre mutatul împreună. Cum l-a prezentat părinților ei după doar o săptămână de când s-au cunoscut: “Nu voiam să anunț ceva de care nu eram sigură.”

La ce oră ajunge Lumina Sfântă de la Ierusalim în București. Biserica Sfântului Mormânt a fost redeschisă după 40 de zile de restricții din cauza conflictului din Orientul Mijlociu

Vladimir Plahotniuc, arest preventiv prelungit cu 30 de zile! Ce acuzații grave i se aduc


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro