Andreea Bănică, reacție dură după valul de critici din mediul online: „Vă aruncați în mesaje jignitoare fără să știți!”

Andreea Bănică, reacție dură după valul de critici din mediul online: „Vă aruncați în mesaje jignitoare fără să știți!”
Andreea Bănică, reacție dură după valul de critici din mediul online: „Vă aruncați în mesaje jignitoare fără să știți!”

Vedeta a transmis un mesaj bărbaților care i-au adresat cuvinte jignitoare, în urma ultimelor sale apariții.

Andreea Bănică este una dintre cele mai apreciate și cunoscute cântărețe din țara noastră. Recent, a transmis un mesaj acid bărbaților care au criticat-o.

Andreea Bănică, răspuns tranșant pentru cei care au judecat-o

Citește și: Andreea Bănică, sinceră cu privire la căsnicie. Motivul neașteptat care o deranja la soțul ei: “S-a implicat foarte mult în creșterea și educația lui.”

Andreea Bănică, reacție dură după valul de critici din mediul online[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Andreea Bănică, destăinuiri despre începutul relației. De câte ori s-au despărțit la începutul poveștii lor de iubire și ce făcea când îl vedea cu alte fete: “Gelozie maximă întruchipată!”

Recent, vedeta a vorbit în cadrul podcastului lui Jorge despre cum a locuit în tinerețe într-o garsonieră cu soțul ei și prietenul lor, Liviu Vârciu. În acea perioadă, Liviu avea nevoie de un loc unde să stea temporar, iar cei doi l-au primit cu brațele deschise, cu condiția de a dormi pe jos din lipsă de spațiu. Însă, deși Liviu Vârciu dormea pe jos, pe o saltea improvizată, uneori ajungea în patul în care se afla Andreea Bănică.

„Liviu trebuia să stea și el pe la București și nu avea pe unde. Ne-a găsit pe noi, doi într-o garsonieră. Lucian trebuia să meargă pe la facultate zi de zi, eu dacă eram la el rămâneam la garsonieră și îl așteptam. Stând în garsonieră, venea și Liviu. Lucian pleca la facultate și mă lăsa în pat și Liviu se culca pe jos, îi făceam patul pe jos.

Eu adormeam și la un moment dat mă trezeam cu el în pat. Dormea cu mine în pat”, a declarat Andreea Bănică.

Andreea Bănică, reacție dură după valul de critici din mediul online[Sursa foto: Facebook]

Acest lucru s-a întâmplat de mai multe ori, chiar înainte ca soțul vedetei să se întoarcă de la facultate. Astfel, cântăreața nu a rămas indiferentă și a transmis un mesaj tranșant oamenilor care o judecă.

„În ultima perioadă, misoginismul bărbaților a ajuns la cote maxime! Măi băieți, rămâneți fără nicio femeie lângă voi dacă le jigniți! Cred că nici măcar nu ați urmărit podcastul, ca să înțelegeți ceva. Vă aruncați în mesaje jignitoare fără să știți care este subiectul. Și mai rău este că vă mințiți singuri”, a scris Andreea Bănică pe Instagram.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Motivul inedit pentru care Liviu Vârciu dormea cu Andreea Bănică în pat! Ce a spus artistul despre dezvăluirile controversate: „Aspira foarte mult la Andreea Bănică, care nu prea era de nasul lui.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

INCIDENT GRAV în Băile Felix! Două fetițe s-au electrocutat la locul de joacă din incinta unui ștrand. Acestea au fost transportate la spital

VIDEO Mii de credincioși participă la procesiunea „Calea Sfântului” în Suceava, în cinstea hramului Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro