Anca Serea și Adrian Sînă au decis să lămurească zvonurile privind o presupusă despărțire.
După ce în ultimele zile au circulat numeroase speculații potrivit cărora cei doi ar fi ajuns la divorț, vedeta a reacționat și a demonstrat că mariajul lor nu este în pericol.
Ce mesaj a transmis Anca Serea, în mediul online
Citește și: Anca Serea și-a dat jos verigheta după ce s-a spus că divorțează de Adi Sînă: „Mi se pare atât de stupid.”
După ce a negat declarațiile apărute într-o declarație, Anca Serea a făcut din nou un gest prin care le-a transmis fanilor că relația cu Adrian Sînă merge foarte bine. Vedeta a publicat pe rețelele de socializare o fotografie în care apare într-o ipostază romantică alături de soțul ei. Imaginea a fost însoțită și de un mesaj ironic, prin care râdea de zvonurile apărute în ultimele zile.
„Cum facem cu divorțul ăla?”, a fost mesajul postat de Anca Serea în mediul online.
Ulterior, vedeta a explicat și de ce ea și Adrian Sînă au apărut mai rar împreună în mediul online în ultima perioadă. Aceasta a precizat că amândoi au fost foarte ocupați, însă le-a promis urmăritorilor că va posta mai des imagini din viața lor.
„Și încă ceva, suntem prea ocupați să ne postăm toată ziua bună ziua pe aici! Dar vă promit eu că de acum fac spam aici”, a declarat Anca Serea pe Instagram.
De asemenea, vedeta a lămurit și un alt detaliu pe care internauții l-au observat, mai exact, lipsa verighetei, care a alimentat și mai mult speculațiile privind un posibil divorț. Anca Serea a explicat că motivul nu are nicio legătura cu relația dintre ea și Adrian Sînă, ci că faptul că verigheta i-a rămas mică. Totodată aceasta a spus că va încerca să o poarte din nou.
„Nu port verigheta că m-am mai îngrășat puțin, și mi-a rămas mică și mie, și lui. Uite, de acum o să fac tot posibilul să o port. Nu stau cu verigheta în casă, nici cu cercei, nici cu nimic”, a declarat Anca Serea, conform spynews.ro.