Ana Maria Barnoschi, distractie la maximum la castingul pentru "Roata Norocului"! Ce rasa a aflat ca e catelul ei

Ana Maria Barnoschi, distractie la maximum la castingul pentru
Ana Maria Barnoschi, distractie la maximum la castingul pentru "Roata Norocului"! Ce rasa a aflat ca e catelul ei

Ana-Maria Barnoschi a fost uimita sa afle de la cei aflati astazi la castingul “Roata Norocului”, la Plaza Romania, ce rasa e cainele ei.

“A fost extrem de amuzant sa aud ca micutul meu Pufka este ba pekinez, ba bischon si, cel mai uluitor, pitbull! Intr-adevar e foarte rau cand vrea”, a glumit vedeta despre micutul pomeranian, care a devenit o adevarata mascota a emisiunii “Roata Norocului”.

 

 

 

Ana-Maria Barnoschi si-a dat si astazi intalnire cu fanii la Plaza Romania, la castingul organizat pentru “Roata Norocului”; urmeaza pe toata durata zilei,  distractie pe cinste, premii instant, fotografii care sa imortalizeze aceste momente de neuitat.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Horoscop Cassandra pentru saptamana 23-29 aprilie. Strangeti-va centurile de siguranta, urmeaza o perioada cu turbulente amoroase

Reacția instinctivă a Melaniei Trump în momentul împușcăturilor spune totul despre ea. Ce au observat specialiștii

Nașa lui Armin Nicoară, implicată într-un accident în drum spre filmări: „Sunt lovită din spate!”

Valentin Sanfira iese la rampă cu o DECLARAȚIE PUTERNICĂ și vorbește fără filtre! Ce a transmis în urmă cu câteva ore A LUAT PE TOATĂ LUMEA PRIN SURPRINDERE: "Chiar și atunci când mi-a fost..."

VIDEO Tragedie după un lifting facial: Femeie de 45 de ani a murit din cauza unui anevrism neprevăzut. Ministerul Sănătății a cerut anchetă

Horoscop săptămânal 4-10 mai 2026: Semnul zodiacal care are parte de un nou început la locul de muncă. Acesta va fi promovat

Nicușor Dan a semnat demisia...


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro