Alexandra, în lacrimi după momentul defilării la "Bravo, ai stil!" “Sunt o comoară pe care cineva, la un moment dat, a pierdut-o"

Alexandra, în lacrimi după momentul defilării la "Bravo, ai stil!" “Sunt o comoară pe care cineva, la un moment dat, a pierdut-o"

In editia din aceasta seara a emisiunii “Bravo, ai stil!”, difuzata la 19:00, la Kanal D2 Alexandra, una dintre concurentele show-ului, aduce o doză impresionantă de emoție și vulnerabilitate pe scena celei mai iubite competiții de modă din România.

Melodia pe care a defilat aceasta a reușit să o atingă în profunzime, readucând în prim-plan amintiri din trecutul său, iar aceasta nu și-a putut stăpâni emoțiile și a izbucnit în lacrimi.

 Momentul deosebit al Alexandrei la "Bravo, ai stil!" evidentiaza faptul că moda nu este doar despre ținute vestimentare și aparențe, ci și despre trăirea și exprimarea emoțiilor autentice. Într-un moment plin de sensibilitate, Alexandra a mărturisit:" Există comori pe care cineva, la un moment dat, le pierde. Iar eu, astăzi, sunt o comoară pe care cineva, la un moment dat, a pierdut-o".  Aceste cuvinte au venit la pachet cu un val de emoție intensă, iar lacrimile nu au întârziat să apară.

 

Ilinca Vandici a fost curioasă să afle mai multe și a întrebat-o pe Alexandra dacă lacrimile îi sunt provocate de o iubire pe care și-ar fi dorit să o păstreze.

Fără să ezite, tânăra concurentă a confirmat, afirmând că trăirile intense și momentele cu adevărat emoționante sunt esența competiției "Bravo, ai stil!".

“Momente, emotii si trairi, fetelor. Despre asta este vorba in aceasta competitie. Si nu, nu cred ca ai ales intamplator aceasta piesa pe care ai defilat! Si ma bucur sa te descopar si asa, Alexandra, si cred ca si cei de acasa ”, spune Ilinca Vandici.

 

"Bravo, ai stil!" continuă să aducă pe micul ecran momente pline de emoție și autenticitate, lăsându-le pe tinerele concurente să-și exprime trăirile și să se dezvăluie în fața telespectatorilor. Intregul moment il veti putea urmari in editia din aceasta seara a show-ului “Bravo, ai stil!”, difuzata la Kanal D2, la ora 19:00.

Reamintim ca reality show-ul „Bravo, ai stil!” va fi difuzat începând de miercuri, 12 iulie, la Kanal D! Emisiunea care inspiră milioane de oameni prin spectacolul stilistic, evoluaţia concurentelor, expertiza juraţilor şi strălucirea unei emisiuni unice în România,

va putea fi urmărit ă  din 12 iulie, de miercuri până vineri, de la 22:30, la Kanal D.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Ce relație au surorile Iuliana și Nicoleta Luciu: „Nu vorbim neapărat zilnic.”

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”

Povestea neștiută din familia lui Ece İrtem. Actrița NU A FOST DE ACORD cu dorința părinților săi. CE LE-A REFUZAT și CUM S-A AJUNS în această situație

VIDEO Calitatea apei în zonele de plajă din România: Unde ne situăm față de vecinii bulgari și restul Europei

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro