Adriana Bahmuțeanu își plânge amarul pe internet, uitându-se la fotografiile cu copiii ei. Vedeta încă speră să îi mai aducă acasă: “Am surmenaj, burn out, depresie funcțională, spuneți-i cum vreți!”

Adriana Bahmuțeanu își plânge amarul pe internet, uitându-se la fotografiile cu copiii ei. Vedeta încă speră să îi mai aducă acasă: “Am surmenaj, burn out, depresie funcțională, spuneți-i cum vreți!”
Adriana Bahmuțeanu își plânge amarul pe internet, uitându-se la fotografiile cu copiii ei. Vedeta încă speră să îi mai aducă acasă: “Am surmenaj, burn out, depresie funcțională, spuneți-i cum vreți!”

Adriana Bahmuțeanu a găsit o fotografie alături de copii, lângă care a scris o postare extrem de emoționantă.

Adriana Bahmuțeanu încă mai speră să se poată face dreptate în cazul copiilor ei, iar aceștia să se întoarcă la ea. Într-un mesaj emoționant în online, Adriana a recunoscut că nu este într-o stare foarte bună, iar acest an a fost marcat și de pierderea mamei sale. “Cât de fericiți eram aici...nimeni nu s-ar fi gândit ca planurile noastre de a deveni o familie s-ar fi topit ca un fum...că,

uite, a trecut anul de când stau la ușa Justiției ca să-mi cer dreptatea și copiii înapoi!!! Un an greu, în care mama s-a prăpădit de supărare, iar eu am surmenaj, burn out, depresie funcțională, spuneți-i cum vreți!!! Și o recunosc, cât sunt eu de tare și rezilientă uneori, emoțiile negative mă copleșesc!! Singurul care a rămas în picioare și ma susține este George, soțul meu, căruia îi mulțumesc!!! Plus sora mea, care suferă și ea în tăcere și este absolut șocată de cele întâmplate!!! Plus prietenele de-o viață, Cami, Claudia, Mara, Georgiana Cornelia, Roxana, Carmen Harra, Dan Capatos care a
făcut un serial din povestea asta tristă, nașii noștri de-o viață și echipa mea, beton acum, de avocate dedicate!!! Dacă vă întrebați de ce am blurat ochii copiilor, răspunsul este simplu: copiii trebuie protejați și pe rețelele sociale, libertatea de exprimare poate fi interpretată în sens negativ, iar dacă un părinte înstrăinat de proprii copii dorește să posteze foto sau video pe social media i se poate interzice chiar și acest lucru!!!”
, a povestit Adriana Bahmuțeanu în online.

Adriana Bahmuțeanu vrea dreptate pentru copiii ei

Citește și: VIDEO Adriana Bahmuțeanu, despre cel mai greu moment din viața lui George Restivan. Soția lui a murit când a născut: “A trecut printr-o mare traumă.”

Familia Adrianei Bahmuțeanu
Familia Adrianei Bahmuțeanu[Sursa foto: Facebook]

Citește și: Mesajul cu subînțeles postat de Adriana Bahmuțeanu pe rețelele de socializare. Ce a scris vedeta: “Fiecare șarpe moare de propriul venin și răutate.”

Chiar dacă nu a putut să le fie aproape în cele mai grele momente ale lor, jurnalista spune că iubirea pe care le-o poartă în suflet nu poate fi ștearsă. Adriana trăiește cu aceeași speranță, ca într-o zi să fie aproape de adolescenți. “Dintr-un simplu pix și o eroare poți fi șters definitiv, îți pot fi restricționate conturile, ba te mai trezești și cu amenzi penale sau șicane de tot felul!!! E drept, acum doar vreo 300 de ani puteai fi ars pe rug, băgat în temniță grea, condamnat pe nedrept...astăzi,

vă aud că ziceți ca n-am evoluat!!! Da, totul este posibil în țara noastră cu democrație anulată de tip hibrid, fenomen care ne apropie periculos de o dictatură cu mănuși de catifea!!! Asta în timp ce tot felul de smenari fac liniștiți afaceri dubioase, trag sfori și vântură sacoșe de bani sub ochii instituțiilor de forță!!! Sunt multe cazuri de părinți cu drepturi depline cărora li s-a interzis să vorbească public despre proprii copii sau să posteze fotografii!!! Cu toate astea, dragostea nu ți-o scoate nimeni din suflet!!! Nimeni pe lumea asta!!!”, a mai spus vedeta.

Citește și: Vremea se încălzește brusc, iar temperaturile vor depăși 15 grade Celsius. Meteorologii ANM au emis prognoza meteo pentru perioada 3-15 martie 2026- kanald.ro

Citește și: VIDEO 28 de elevi din Focșani și profesoarele lor, blocați în Dubai după închiderea spațiului aerian- stirilekanald.ro

Adriana Bahmuțeanu
Adriana Bahmuțeanu[Sursa foto: Facebook]



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

VIDEO Care este relația Adrianei Bahmuțeanu cu soacra ei și cum se înțeleg cele două: “Eu am delimitat din start locul meu și locul ei în familie.”

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

Pensia neîncasată înainte de deces în România. Ce se întâmplă cu banii și cine poate intra în posesia lor

Primele cuvinte ale lui Dorian Popa după ce a scăpat din ghearele morții. Pompierii au acționat la secundă pentru a evita TRAGEDIA: "A explodat. Am crezut că sunt în iad. Nu-mi aduc aminte decât..."

Horoscop 4 martie 2026: O zodie trece de la entuziasm la lipsă de chef

Horoscop pentru miercuri, 4 martie februarie 2026: Un semn zodiacal se simte ignorat de persoanele dragi și are ieșiri impulsive

(P) Importanța farmacistului în alegerile informate pentru sănătatea inimii


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies