„A treia oară este mereu cu noroc.” Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril! Impresara a făcut primele declarații despre marele eveniment

„A treia oară este mereu cu noroc.” Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril! Impresara a făcut primele declarații despre marele eveniment
„A treia oară este mereu cu noroc.” Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril! Impresara a făcut primele declarații despre marele eveniment

Anamaria Prodan a avut parte de o cere în căsătorie într-un loc superb. Impresara și Ronald Gabril se pregătesc să facă pasul cel mare.

Anamaria Prodan, în vârstă de 51 de ani, trăiește una dintre cele mai frumoase perioade din viața sa. După ce a trecut prin două divorțuri, acum impresara se pregătește să îmbrace din nou rochia de mireasă. Din punct de vedere personal, Anamaria Prodan a fost căsătorită timp de 8 ani cu Tiberiu Dumitrescu, alături de care are două fiice, Rebecca și Sarah, iar ulterior în anul 2008 s-a căsătorit cu Laurențiu Reghecampf.

După o relație desprinsă din filme și o căsnicie de admirat, Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf au divorțat cu scandal în anul 2023, după ce antrenorul și-a găsit liniștea și fericirea în brațele Corinei Caciuc, alături de care așteaptă cel de-al doilea copil al lor.

Ulterior, Anamaria Prodan a încercat să își refacă viața în compania lui Flavius Nedelea, dar povestea lor de dragoste s-a încheiat destul de repede, rămânând însă în relații de prietenie.

De ceva timp, însă, impresara pare că a renăscut în compania lui Ronald Gavril, un tânăr boxer în vârstă de 37 de ani, care i-a adus fericirea pe chipul impresarei.

Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril

Citește și: „Mă bătea mamaie pentru ce făceam prin sat. Nu mă lăsa să port hainele bune.” Anamaria Prodan, despre cum a fost copilăria ei la Dăbuleni

Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril! Impresara a făcut primele declarații despre marele eveniment
Anamaria Prodan și Ronald Gavril[Sursa foto: Instagram]

Citește și: “Ne pierdem copiii, nepoții, strănepoții și ne pierdem noi identitatea. Nu judec, dar mă doare.” Anamaria Prodan, despre lecțiile învățate de copii în familie

În urmă cu 2 zile, impresara a postat pe contul său de socializare un videoclip emoționant alături de iubitul său, din care dă de înțeles că a fost cerută în căsătorie.

Cererea în căsătorie a fost făcută în cadrul unui hotel de lux din Las Vegas, iar decorul a fost unul de vis. Impresara apare extrem de fericită în compania partenerului său de viață.

Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril! Impresara a făcut primele declarații despre marele eveniment
Anamaria Prodan și Ronald Gavril[Sursa foto: Instagram]

Anamaria Prodan, primele declarații după ce a fost cerută în căsătorie de Ronald Gavril

Anamaria Prodan, cerută în căsătorie de Ronald Gavril! Impresara a făcut primele declarații despre marele eveniment
Anamaria Prodan și Ronald Gavril[Sursa foto: Instagram]

Ulterior, impresara a revenit cu declarații referitoare la marele eveniment din viața sa.

Anamaria Prodan susține că este extrem de fericită și că așteaptă să îmbrace rochia de mireasă pentru a treia oare, care, spune ea, de data aceasta va fi cu noroc.

Este timp să mă căsătoresc. Acum sunt fericită. Asta este tot ce contează. Pregătim totul că la carte de data asta. A treia oară este mereu cu noroc. Ca trifoiul cu trei petale, nu? ”, a declarat Anamaria Prodan, conform spynews.ro.



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Elena Merișoreanu, despre incidentul care a dus-o pe mâinile medicilor, fără să știe nimeni. Artista a avut probleme de sănătate chiar înainte de botezul strănepotului: „ Toate trec.”

Despărțirea este oficială, la Casa Regală! Nu s-a mai putut face nimic pentru a salva relația dintre cei doi

EXCLUSIV | O româncă celebră, legătură periculoasă cu Jeffrey Epstein! În 2003, pedofilul american i-a plătit mamei ei o călătorie de peste o mie de dolari

Ce a pățit Mihai Trăistariu aseară? NU SE AȘTEPTA LA AȘA CEVA, dar nu s-a lăsat intimidat și A REACȚIONAT fără ezitare: "Sunt un tip foarte de treabă, dar e peste puterile mele! Am avut și o ceartă de ceartă cu..."

Cristina Pucean, înconjurată de tot mai multe atenții. Dansatoarea a primit un alt cadou romantic, după ce săptămâna trecută s-a fotografiat cu un buchet imens de flori

UPDATE Codurile galben și portocaliu de viscol și ninsori, extinse. Stratul de zăpadă ajunge până la 50 cm

VIDEO Român arestat în Italia după ce a încercat să răpească o fetiță de un an și jumătate! Micuța a fost grav rănită


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro
Cookies