A mâncat carne după 4 ani de dietă vegetariană, iar rezultatul este uluitor. Ce s-a întâmplat cu corpul ei

A mâncat carne după 4 ani de dietă vegetariană, iar rezultatul este uluitor. Ce s-a întâmplat cu corpul ei

Kasumi Kriss, o bloggeriţă din Olanda, a reînceput să consume carne după ce timp de 4 ani a ţinut o dietă vegetariană, iar rezultatele sunt uluitoare.

 

La doar 3 săptămâni după ce a început să consume carne de calitate, corpul ei s-a transformat total. Kasumi a decis să încerce dieta vegetariană din motive de sănătate, iar pentru o perioadă de timp lucrurile au funcţionat perfect.

 

A scăpat de coşuri şi de acnee şi era plină de energie. Dar s-a confruntat şi cu câteva probleme digestive. După 2 ani însă, alimentele pe care le consuma păreau să se fi întors impotriva ei. A început să se confrunte, din nou, cu acneea şi pielea iritată, iar părul şi unghiile au devenit mult mai fragile. 

 

Citeşte continuarea AICI.

 



Citește și:

Tapioca: ce este și cum poate fi utilizată în bucătărie

Analiză numerologică Oana Hanganu: ”România”, marcată de cifra 8

Puțini știu cine este și cu ce se ocupă soția lui Ciprian Ciucu. Cristina Simona și primarul Capitalei s-au cunoscut când aveau doar 18 ani

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are

Ce se întâmplă, de fapt, cu Cheloo? Adevărul despre incidentul de la Psihiatrie și boala secretă de care sufera

Afecțiunea de care suferă Cheloo. Artistul a vorbit despre problemele cu care se confruntă

Mesajele transmise de actorii turci după moartea actriței Ece Irtem. Colegii de serial au transmis mesaje sfâșietoare: „Ai fost atât de prețioasă și specială”

De ce slăbitul devine tot mai dificil după 35 de ani


Video
Clipul zilei pe kfetele.ro